Jorrgus

i

Autor: VOX FM Jorrgus w studiu radia VOX FM

"Ja jestem talerzem, a publiczność jest ryżem" Jorrgus o tym jak radzi sobie z tremą na występach przed dużą publicznością

2022-10-03 13:02

Roztańczony PGE Narodowy przyciągnął w tym roku tysiące osób pod scenę. Zobaczyliśmy na niej największe gwiazdy muzyki tanecznej oraz sceny rap/pop w Polsce. Wśród nich nie zabrakło doskonale znanego słuchaczom VOX FM Jorrgusa, który w rozmowie z Przemkiem Sasowskim zdradził jak radzi sobie z występami przed tak ogromną publicznością.

Jorrgus o tym jak radzić sobie z tremą

Kilkadziesiąt tysięcy osób przed ogromną sceną to dla artystów poważne wyzwanie. Nawet dla tak doświadczonej gwiazdy, jaką bez wątpienia jest Jorrgus. Wokalista tuż przed występem na Roztańczonym PGE Narodowym 2022 był gościem programu "W Samą Porę" na antenie radia VOX FM. W rozmowie z Przemkiem Sasowskim opowiedział o tym jak wyobrażenie sobie ryżu i talerza pomaga mu w rozładowaniu stresu, czy ma miękkie nogi przed wyjściem na scenę. Zdradził też, że pracuje nad nowym kawałkiem. A na koniec zmierzył się z wielkim hitem zespołu Akcent "Przez Twe Oczy Zielone". Zobaczcie koniecznie wideo z tego spotkania.

CZYTAJ TAKŻE: "Trawa mnie relaksuje" zaskakujące wyznanie Radka Liszewskiego! Czego jeszcze nie wiecie o liderze zespołu Weekend?

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Moda na lata 90. w świecie disco polo! Artyści wracają do korzeni gatunku. Top 7 piosenek jak za dawnych lat