Czadoman spędził czas po koncercie w towarzystwie pięknych kobiet. Lał się alkohol!

i

Autor: AKPA

disco polo

Czadoman poinformował fanów o dużych zmianach. Co dalej z jego koncertami?

2023-10-05 13:55

Czadoman to jeden z ulubieńców fanów polskiego disco polo. Muzyk stworzył mnóstwo hitów, które znakomicie sprawdzają się zarówno na jego koncertach, jak i na imprezach. Ostatnio jednak piosenkarz podzielił się z fanami w social mediach ważną informacją o zmianach. I na pewno nie wszystkim się to spodoba.

Czadoman - zmiany koncertowe

Czadoman ma za sobą kilka bardzo pracowitych tygodni. Muzyk podróżował po całej Polsce, gdzie występował ze swoimi największymi hitami, jak chociażby "Ruda tańczy, jak szalona". Czado praktycznie każdy weekend po brzegi miał wypełniony pracą i koncertami, ale mimo to znalazł na szczęście czas na chwilę odpoczynku. W dodatku okazja była nie byle jaka, bo świętował wyjątkową rocznicę ze swoją żoną. Teraz muzyk znów wybrał się na krótki urlop, a przy okazji podzielił się ze swoimi fanami niezwykle ważną informacją. Po kilku tygodniach w trasie i dawaniu występów na różnego rodzaju obchodach dni miast itp., przyszedł czas na zmiany. O wszystkim muzyk napisał na swoim profilu na Instagramie. Co to oznacza dla jego fanów i czy dalej będą mogli oglądać występy Czadomana na żywo?

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

Czadoman zakończył sezon koncertów plenerowych

Czadoman w ostanich tygodniach raczej nie miał za dużo czasu na odpoczynek, w dodatku musiał mocno się pilnować, żeby na występach plenerowych zawsze dać z siebie wszystko, a przy okazji np. nie zachorować przez zmienne temperatury. Teraz pogoda nie będzie już dla niego przeszkodą. Paweł poinformował na swoim Instagramie, że zakończył sezon koncertów plenerowych. To nie dziwi, gdyż jak wiadomo pogoda ostatnio robi się coraz bardziej kapryśna, a trudno wyobrazić sobie zabawę przy hitach Czado w deszczu albo ujemnych temperaturach. Jednak fani wokalisty nie muszą się obawiać. Czadoman nie znika oczywiście całkowicie i nadal będzie można bawić się z nim na żywo. Będą to jednak występy klubowe i w salach koncertowych. Mamy nadzieję, że Paweł zdąży nabrać sił podczas urlopu i wróci do nas z jeszcze większą energią.