Czadoman spędził czas po koncercie w towarzystwie pięknych kobiet. Lał się alkohol!

i

Autor: AKPA

disco polo

Czadoman obchodzi wyjątkową rocznicę! To już 14 lat

2023-08-30 16:05

Co można zrobić w 14 lat? Niektórzy w tyle budują potęgę swojej firmy, inni rozwijają karierę, a niektórzy osiągają postępy w swojej pasji np. w śpiewaniu. Na tym ostatnim najlepiej zna się Czadoman, który od lat zabawia nas swoimi numerami disco polo. Ostatnio muzyk pochwalił się w sieci wyjątkową rocznicą. Robi wrażenie!

Czadoman świętuje wyjątkową rocznicę

Jedni do różnych rocznic nie przywiązują wagi, inni odliczają dni do wyjątkowych świąt i robią przy tej okazji podsumowania. Czadoman należy do tej drugiej grupy. Muzyk, którego doskonale znamy z różnego rodzaju piosenek disco polo, w tym hitowego "Ruda tańczy, jak szalona" i występów w licznych programach telewizyjnych pokazał ostatnio, że wie co to znaczy prawdziwa miłość. I teraz nie chodzi o muzykę, ani pokaz umiejętności w telewizyjnych show, w których ma sporą wprawę, na co dowodem jest chociażby jego udział w audycjach "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo". Tym razem Czado pochwalił się piękną rocznicą ze swoją drugą połówką. A ta liczba naprawdę robi wrażenie i sprawia, że fanom opadły szczęki, bo chodzi o czternaście lat!

Czadoman gościem Jest Weekend w VOX FM

Czadoman świętuje rocznicę ślubu

Czadoman w miniony weekend za sprawą występów miał mnóstwo pracy. Muzyk zagrał aż sześć koncertów i przejechał ponad trzy tysiące kilometrów. Informując o tym na Instagramie zapowiedział, że teraz "spada na krótki urlop". I jak zapowiedział - tak zrobił. Okazuje się, że zapowiadanym wypoczynkiem był wyjazd do Grecji! Właśnie tam Czado świętuje ze swoją żoną czternastą rocznicę ślubu. Para na wyspie Rodos ma spędzić trzy dni. I patrząc na fotkę - małżeństwo aż promienieje, a ze zdjęcia przebija mnóstwo miłości. Paweł postawił na krótkie spodenki i zieloną koszulę, a jego żona na piękną sukienkę. A wszystko to na tle palm i leżaków. Parze życzymy kolejnych lat razem i, żeby każdy dzień przynosił tyle samo radości, co ta wyjątkowa rocznica!

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"