Czadowa Mamuśka w gorącej sesji. Jak internet to wytrzymał?

i

Autor: Screenshot Instagram/ karina_czadowa_mamuska Czadowa Mamuśka w gorącej sesji. Jak internet to wytrzymał?

Gwiazdy disco polo

Czadowa Mamuśka w gorącej sesji. Jak internet to wytrzymał?

2023-09-01 16:02

Karina Malinowska, znana publiczności pod pseudonimem Czadowa Mamuśka, to popularna wokalistka disco polo, która przez ostatnie lata dorobiła się dość pokaźnego grona fanów – jej poczynania na Instagramie śledzi 32,2 tys. osób. Piosenkarka nie tylko nagrywa nowe kawałki, ale też co rusz zamieszcza w sieci nowe zdjęcia, na których prezentuje się zarówno wersji”natural”, jak i tej znacznie… czadowej.

Czadowa Mamuśka stawiała swoje pierwsze kroki w programie ”Disco Star” emitowanym w Polo TV. Tam, zarówno swoim wokalem jak i przeogromnymi pokładami charyzmy, zachwyciła widzów i jurorów, dochodząc aż do ćwierćfinału. I choć nie wygrała, nie zamknęło to przed nią drzwi do kariery – a nawet wręcz przeciwnie.

CZYTAJ TAKŻE: W życiu byście nie poznali, że to Olga z “Top Model”. A z jej fryzury śmiała się kiedyś cała Polska

Czadowa Mamuśka królową Instagrama? Te zdjęcia rozpalają wyobraźnię internautów

Dziś Karina Malinowska jest wziętą wokalistką disco polo, która ma na koncie kilka popularnych kawałków – jak chociażby ”Pokażę Ci raj”, ”Co na to żona” i ”Spróbujmy jeszcze raz”. Nietrudno zauważyć, że piosenkarka celuje w bardziej ostre klimaty i nie jest to disco polo, którego zazwyczaj słucha się z dziećmi.

Swój image pielęgnuje też w sieci, gdzie nierzadko zamieszcza odważne, seksowne zdjęcia i filmiki – ku uciesze obserwujących. Niektóre fotki i nagrania pochodzą oczywiście z planów jej ognistych teledysków – jak na przykład ta poniżej.

Nie oznacza to oczywiście, że Karina Malinowska zawsze prezentuje się jak prosto z klipu. Czadowa Mamuśka nie ma najmniejszego problemu z pokazywaniem fanom swojego naturalnego, codziennego oblicza. Na jej instagramowym profilu możemy znaleźć pełno zdjęć w wersji ”make up no mak eup”, co doceniają jej miłośnicy i zawsze służą dobrym słowem i komplementem.

Nic nowego, seksowna jak zawsze – czytamy w jednym z komentarzy.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: torebkowe skarby