Czemu Etna nie pojawiła się na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Etna OFFCIAL; Instagram/etnamusicofficial Czemu Etna nie pojawiła się na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie?

Dramy

Czemu Etna nie pojawiła się w Augustowie? “Zabrakło dla mnie 3 minut czasu na antenie”

2023-08-21 22:15

Joanna Kaczanowska “Etna” to popularna disco polowa wokalistka, która przez lata zbudowała sobie nie tylko godną pozazdroszczenia rozpoznawalność (jej konto na Instagramie śledzi ponad 44 tys. osób), ale także oddane grono fanów, na których może liczyć podczas koncertów. A także w trudnych chwilach i tak się składa, że jedna z nich widocznie właśnie nadeszła. Poszło o Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie (tzn. tym razem w Augustowie).

Festiwal Muzyki Tanecznej 2023 odbył się wyjątkowo nie w Ostródzie, a Augustowie, gdzie na scenie zagościło wiele gwiazd polskiej muzyki tanecznej – mogliśmy usłyszeć chociażby Zenka, Boys czy Top Girls, ale, wbrew temu, co można było przeczytać na stronie eBilet, zabrakło Etny. Dlaczego? Wokalistka zabrała głos w tej sprawie i ewidentnie nie jest zadowolona.

CZYTAJ TAKŻE: Szokujące kulisy koncertu Playboys! Kuba na chwilę zniknął ze sceny

Czemu Etna nie pojawiła się na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie?

Organizatorzy eventu, który odbył się w dniach 18-19 sierpnia 2023, nie skomentowali wpisu wokalistki, która nie przebierała w słowach okazując swoje rozczarowanie. Jak stwierdziła w Instagramowym poście – na scenie w Augustowie zabrakło dla niej miejsca przez “układy” odbywające się w kuluarach (szczegółów rzeczonego procederu nie wyjaśniła). We wpisie czytamy:

Dziś kultowy Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie, odbywa się w Augustowie… Pytacie, dlaczego nie występuję? Powiem krótko: na układy nie ma rady 🤷‍♀️ (…) W Ostródzie występowałam wiele razy. (…) mam prawdziwych fanów, którzy o mnie nie zapominają, pomimo, że na festiwalu po 21 latach współtworzenia historii polskiego disco polo, dzięki “przyjaciołom” z branży, zabrakło dla mnie 3 minut czasu na antenie 💁‍♀️

Wokalistka podziękowała przy okazji swoim oddanym słuchaczom, którzy zawsze ją wspierają.

Dziękuję wszystkim Wam za słowa otuchy i wsparcia, że jestem w Waszych sercach, że pamiętacie, szanujecie mnie i moją twórczość 🤗 ♥️ (…) pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy słuchają mojej muzyki! – dodała.

Fani jej oczywiście nie zawiedli i w komentarzach posypały się słowa otuchy, uznania i solidarności. Teraz pozostaje czekać, aż swoje stanowisko przedstawi druga strona.

Z tymi pytaniami poradzą sobie tylko prawdziwi fani disco polo. Znasz odpowiedź na wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?
VOX: torebkowe skarby