Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi

i

Autor: Canva Zdjęcie ilustracyjne

Czy babcia Zosia zgodzi się zaśpiewać w przedszkolu swojego wnuka? Wyjątkowa niespodzianka na Dzień Babci

2023-01-20 11:58

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe święta. W wielu szkołach i przedszkolach organizowane są z tej okazji różne wydarzenia i akademie. Czy babcia Zosia zgodzi się zaśpiewać w przedszkolu swojego wnuczka? Jej reakcja rozbawi Was do łez!

Dzień Babci 2023 - Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi

Wierszyki i piosenki na Dzień Babci i Dziadka zazwyczaj śpiewają wnuki. W szkołach i przedszkolach organizowane są specjalne apele i spektakle, na które zaprosić można babcie i dziadków. Czy babcia Zosia zrobi wyjątek i to ona zaśpiewa w imieniu wszystkich babć i dziadków? Na taki pomysł wpadła Kasia, która zgłosiła się do Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi:

Dzień Babci tuż tuż...Wkręćcie zatem BABCIĘ Zosię. Pomysł jest następujący. Na 3 lutego Babcia została zaproszona do Wojtka przedszkola na występy. Powiedzcie jej, że Wojtek zaproponował żeby właśnie jego Babcia zaśpiewała piosenkę w imieniu wszystkich Babć i dziadków podczas tego występu. Bo pięknie śpiewa (w rzeczywistości jest zupełnie inaczej) myślę że będzie gorączkowo próbowała się wymigać. Sprawdzicie to?

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazda disco polo na Twoim weselu ZA DARMO? To możliwe! Rusza Wesele Marzeń z VOX FM

Listen to "Niespodzianka na dzień babci" on Spreaker.

Jaka była reakcja babci Zosi na ten nietypowy telefon? Posłuchajcie sami! A do Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi zgłaszać się możecie tu: ZGŁOSZENIA.

Pierwsza Zmiana Komentuje: Alan Kwieciński ma brata bliźniaka?

Nowości disco polo 2023! Najlepsze premiery tego roku