Mr. Polska

i

Autor: screen/YouTube Mr. Polska Która z propozycji Konrada Piwowarskiego ma szansę zostać hitem lata 2022?

Czy to będzie hit lata 2022? Konrad Piwowarski typuje swoich kandydatów na przebój wakacji

2022-07-01 13:30

Słoneczna plaża, górskie szlaki czy grill na działce - gdziekolwiek wypoczywamy w wakacje nie może zabraknąć dobrej muzyki. Kandydatów na hit lata jest wielu, ale niektóre numery już wydeptują sobie ścieżkę do Waszych serc. Poznajcie typy Konrada Piwowarskiego.

Szczęśliwa siódemka Konrada Piwowarskiego

MiłyPan/Topky/Defis - Jeden taniec jedna noc

Stały bywalec Best Listy radia VOX FM i można powiedzieć, że ten numer zagrzał tam sobie miejsce na dłuższą chwilę. Czy będzie najchętniej granym kawałkiem tego lata? Podczas Najlepszych Koncertów Świata przekonaliśmy się, że na pewno porywa do tańca tłumy!

Tribbs/Kubańczyk - Zatańczysz ze mną

Trzeba mieć naprawdę dużo odwagi, żeby sięgnąć po numer tego kalibru. Tribbs się nie bał i zaprosił do współpracy Kubańczyka. Powstał z tego prawdziwy banger, który wprost porywa do tańca. Zdecydowanie jest to czarny koń zestawienia.

Galantis x Roxette - Fading like a flower

Klasyk lat 90. w nowej, wyjątkowo świeżej i letniej odsłonie. Nie od dziś wiadomo, że remiksy hitów sprzed lat to dobry pomysł na nowy przebój. Czy tak będzie w przypadku numeru Roxette podkręconego przez Galantis? Posłuchajcie i oceńcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Hit lata poszukiwany! Iga Dudziuk zdradza swoje typy na największy przebój lata 2022

Najlepszy Koncert Świata – podsumowanie

Mr. Polska/ Abel de Jong - Złote tarasy

Najlpierw podbił TikToka, póżniej YouTube i już chyba na dobre zagościł w letnich playlistach. Powiedzmy sobie szczerze - ten kawałek już jest hitem! Pozostaje tylko pytanie czy będzie tym najchętniej granym przez najbliższe dwa miesiące?

YouNotUs/Bryska - Samba

To również nawiązanie do doskonale znanego hitu sprzed lat. Wydana w 1997 roku "Samba de Janeiro" zyskała zupełnie nowe brzmienie. YouNotUs x Bryska częstuje nas gorącymi rytmami w latnoskim stylu.

Black Eyed Peas/Shakira/David Guetta - Don’t you worry

Prawie 30 milionów odsłon w serwisie YouTube w niespełna 2 tygodnie od premiery. Piosenka zarówno muzycznie jak i teledyskiem nawiązuje do przełomu tysiąclecia, a klip sprawia, że mamy ochotę jeszcze raz obejrzeć kinowy klasyk w stylu "Faceci w czerni". Najlepiej na VHS! Czy ten hit będzie grał z głośników wszystkich smażalni ryb nad Bałtykiem?

White 2115 - RiRi

Teledysk w typowo amerykańskim stylu - napad na stację benzynową i ucieczka w nieznane za skradzione pieniądze. Czy piosenka o beztroskich wakacjach na granicy prawa i moralności będzie hitem lata? Nie wiadomo, ale w chwili pisania tego tekstu była numerem jeden karty na czasie polskiego YouTube w kategorii muzyka.

CZYTAJ TAKŻE: Przemek Sasowski typuje hit lata 2022. Zobacz jakie numery mają szansę zostać przebojem tych wakacji

Sonda
Który z typów Konrada Piwowarskiego zostanie hitem lata?

Którym letnim kurortem jesteś?

Pytanie 1 z 9
Dzień przed urlopem...