Topky, Defis i MiłyPan

i

Autor: screen/YouTube MiłyPan Official Jaki będzie hit lata 2022? Który numer podbije Wasze serca?

Przemek Sasowski typuje hit lata 2022. Zobacz jakie numery mają szansę zostać przebojem tych wakacji

2022-06-30 10:47

Gorąca samba, odświeżony przebój lat 90. czy może ukłon w stronę poprzednich epok muzycznych? Do kogo należeć będzie tytuł hitu lata 2022? O swoje typy zapytaliśmy prezenterów VOX FM. Poznajcie siódemkę Przemka Sasowskiego.

Tribbs/Kubańczyk - zatańczysz ze mną

Ileż trzeba mieć odwagi i tupetu, żeby wziąć się za taką piosenkę i jeszcze zrobić ją na swoją modłę. Drżała mi ręka kiedy pierwszy raz pojawiła się radiowym odtwarzaczu. Jednak już od pierwszych taktów "weszło". Nr 1 tych wakacji wg mnie. Podglądałem ludzi na parkiecie jak reagują na te piosenkę. Entuzjazm bez względu na wiek.

YouNotUs/Bryska - Samba

Kolejna wariacja w temacie wielkich hitów. Zrobione po swojemu, zrobione inaczej. Gorący rytm i bardzo melodyjna piosenka. Prędkość beatu przy, której każdy da radę zatańczyć. No to Samba tych wakacji.

James Hype - Ferrari

Mistrzów jest kilku ale James Hype najbardziej zaskakuje. Z banalnej melodii wyczarował hit. Wszystko się zgadza i "buja". Nic dziwnego, że piosenka się podoba, a co najważniejsze dla mnie... i mojej ułomności. Bez trudu jestem w stanie ją zanucić.

CZYTAJ TAKŻE: Michał Zarzycki typuje przebój wakacji! Czy jest wśród nich przyszły hit lata 2022?

Najlepszy Koncert Świata – podsumowanie

Mateusz Mijal - Bujaj się (jest ok)

Mateusz zaskoczył tym razem. Dał nam piosenkę, która mocno odchodzi o jego anturażu muzycznego. Jest spokojniejsza uderza trochę w ton lat 90 i takich zespołów jak Garcia. Słucha się świetnie a organizm domaga się tańca.

Roxette/Galantis - Fading like a flower

Można? Można. Ten kawałek jest genialnie wyprodukowany, ale to Galantis. Świetnie brzmi na nagłośnieniu scenicznym czy dyskotekowym. Na głośniku bezprzewodowym z okazji ogniska też brzmi donośnie. A jak potrzebujecie odciąć się od świata i założyć słuchawki. Ta piosenka to dobry wybór.

David Guetta/Becky Hill - Creazy What Love Can Do

Klubowo ale nie agresywnie. Tak w skrócie mogę napisać o tym utworze. Wpada w ucho i sądząc po reakcjach słuchaczy w Best Liście to nie tylko moje zdanie. Niech się pnie "wysooookooo" - parafrazując innego i równie znanego choć rodzimego artystę.

Defis/MilyPan/Topky - Jeden taniec jedna noc

Hit, hit, hit. Tu nie ma co polemizować. Zabawa dźwiękami, zabawa frazą. W tym utworze słuchać, że artyści w studiu dobrze się bawili podczas nagrywania. Jest to co lubimy czyli lata 80te. Takie piosenki sprawdzą się w każdych okolicznościach.

CZYTAJ TAKŻE: Hit lata poszukiwany! Poznaj typy Pawelca na przebój wakacji 2022

Sonda
Który z typów Przemka Sasowskiego zostanie hitem lata?