Hit lata poszukiwany! Poznaj typy Pawelca na hit wakacji 2022

i

Autor: YouTube Camila Cabello Czy wśród tych numerów jest hit lata 2022?

Hit lata poszukiwany! Poznaj typy Pawelca na przebój wakacji 2022

2022-06-28 19:54

Afrykańskie upały, żar lejący się z nieba i one... upragnione wakacje! Nic tak nie wprowadza w letni nastrój jak muzyka w odpowiednim klimacie. Który numer będzie rozgrzewać polskie kurorty przez najbliższe dwa miesiące? Swoją szczęśliwą siódemkę wytypował Paweł Pawelec.

Kandydaci na hit lata według Pawelca

Marshmello x Khalid - NUMB

Na Youtube licznik powoli dobija do 5 milionów wyświetleń! Numer typowo wakacyjny, do chillowania na plaży albo jako towarzysz długich podróży samochodem czy pod chmurami. Czy to wystarczy by na koniec lata słuchali go dosłownie wszyscy?

Tribbs/Kubańczyk "Zatańczysz ze mną"

Pierwszego dnia wakacji ten hit miał już ponad 20 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. To doskonale znany utwór Krzysztofa Krawczyka w zupełnie nowej odsłonie. Na imprezach i koncertach numer ten dosłownie porywa całą publiczność.

Galantis x Roxette – Fading Like A Flower

Nie od dziś wiadomo, że remiksy hitów sprzed lat to dobry pomysł na nowy przebój. Czy tak będzie w przypadku numeru Roxette podkręconego przez Galantis? Posłuchajcie i oceńcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Te piosenki rozgrzewają Internet! Czy jest wśród nich hit lata 2022?

Najlepszy Koncert Świata – podsumowanie

Mr. Polska - Złote Tarasy

Ten kawałek już jest hitem! Szczególnie w internecie, gdzie podbija polskiego TikToka. W serwisie YouTube za chwilę pęknie 20 milionów wyświetleń i w chwili publikacji artykułu drugie miejsce muzycznej karty na czasie.

Camila Cabello - Bam Bam (Official Music Video) ft. Ed Sheeran

Nie ma wakacji bez gorących latynoskich rytmów! Od tej zasady wyjątków nie ma, a w tym roku taki właśnie numer serwuje nam Camila Cabello we współpracy z Edem Sheeranem. Kawałek idealny do popijania lekkiego, bezalkoholowego drinka nad hotelowym basenem, jak i do kołysania biodrami w hotelowej dyskotece na all inclusive.

Felix Jaehn, The Stickmen Project - Rain In Ibiza (Visualizer) ft. Calum Scott

Tłusty bit i mocno klubowe brzmienie. Numer wręcz idealny, by tańczyć przy nim do białego rana. "Rain in Ibiza" to idealny kandydat do tego, by zostać hitem lata 2022. Czy będzie go słychać w każdym klubie od Kołobrzegu aż po Krupówki?

Marshmello x Jonas Brothers - Leave Before You Love Me

To kolejna propozycja z gatunku raczej spokojnych numerów do chillowania, ale niech Was to nie zwiedzie. W chwili pisania tego tekstu kawałek ma na liczniku na YouTube blisko 100 milionów wyświetleń. Ciekawe ile zobaczymy na koniec sierpnia!

Sonda
Który z typów Pawelca zostanie hitem lata?