W tych miastach w sierpniu zagra D-Bomb! Zobacz listę koncertów

i

Autor: Instagram.com/dbomb_bartek

nowości

D-Bomb zapowiada gorącą nowość! "W tę letnią noc" podbije parkiety?

2023-08-10 13:40

D-Bomb łączy siły z Norbim i zapowiada gorącą nowość "W tę letnią noc". Wokaliści stworzyli kawałek, który nawiązuje do ich poprzednich piosenek, a jednocześnie świetnie sprawdzi się podczas wakacyjnej zabawy. Premiera w sieci planowana jest 10 sierpnia. Natomiast my znamy szczegóły nowego utworu już teraz.

D-Bomb i Norbi - "W tę letnią noc"

D-Bomb oraz Norbi to dwóch artystów, których raczej nikomu nie trzeba szczególnie przedstawiać. Pierwszy z nich to autor m.in. kultowego "O Ela, Ela". Drugi stworzył np. kawałki "Kobiety są gorące" i "Jedyne, co mam to złudzenia". Tym razem panowie połączyli siły i stworzyli wspólnie nowy numer "W tę letnią noc". Czy takie połączenie zagwarantuje sukces? O tym przekonamy się za jakiś czas, jednak już teraz D-Bomb i Norbi nie mogą narzekać na brak pracy i popularności. Kalendarz koncertowy Bartka Padyaska zapełniony jest po brzegi. Norbiego możemy natomiast oglądać nie tylko na koncertach, ale i w telewizji. Wokalista prowadzi też własny program w radiu. "W tę letnią noc" to przyjemny kawałek, który świetnie sprawdzi się podczas letnich nocy i nie tylko. Co możemy usłyszeć w piosence?

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

D-Bomb i Norbi - "W tę letnią noc" premiera

Premiera piosenki "W tę letnią noc" zaplanowana jest w sieci na czwartek 10 sierpnia. Jednak słuchacze VOX FM mogli usłyszeć ten numer już 8 sierpnia w programie "Wielkie halo na wakacje". W piosence "W tę letnią noc" słyszmy oczywiście głosy Bartka Padyaska oraz Norbiego. Kawałek utrzymany jest w lekkim, przyjemnym klimacie. Wokaliści śpiewają o tym, co dzieje i wydarzy się w tytułową letnią noc. Nie zabrakło też nawiązań do poprzednich hitów D-Bomb. W tekście pojawia się bowiem m.in. wstawka "O Ela, Ela dziś poznasz mega przyjaciela". Bartek śpiewa też o Rudej, co mogłoby nawiązywać do jego numeru "Walimy Rudą". To ostatnio coraz częstszy zabieg, który stosują twórcy, nie tylko muzyki disco polo. Czy "W tę letnią noc" porwie serca? O tym przekonamy się zapewne po oficjalnej premierze kawałka, jednak ma on na to potencjał!

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim