gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos po aferze. Teraz postawi na nowy biznes

2024-07-04 23:03

Dagmara Kaźmierska kilka tygodni temu w mocny sposób zakończyła na jakiś czas swoją karierę medialną. To wszystko po wielu latach występów na różnych antenach. Można ją było bowiem oglądać m.in. w programie Taniec z gwiazdami czy Królowe życia. Nagle jednak zniknęła. A teraz wróciła, by zapowiedzieć nowy biznes.

Dagmara Kaźmierska wraca po aferze

Dagmara Kaźmierska w ostatnich latach nie mogła narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów oraz serwisów plotkarskich. Redaktorzy chętnie z nią rozmawiali, a stacje zapraszały ją do kolejnych produkcji. Najlepszym przykładem na to jest fakt, że Dagmara Kaźmierska przez wiele lat pojawiała się w programie Królowe życia, gdzie wykreowano ją na królową Kłodzka. Gdy Kaźmierska rozstała się z TTV, chętnie pod swoje skrzydła przygarnął ją Polsat. I to na poważnie. Dagmara Kaźmierska mimo niezbyt dobrego stanu nóg wystąpiła bowiem w programie Taniec z gwiazdami, a także miała swój format Dagmara szuka męża. Wszystko przerwała jednak seria artykułów na jej temat, z których mogliśmy się dowiedzieć, w jak bestialski sposób kobieta miała traktować pracownice w ramach swojego biznesu. Wtedy zniknęła nagle z mediów. Teraz wraca.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Dagmara Kaźmierska stawia na nowy biznes

Po ujawnieniu informacji o mrocznej przeszłości "królowej życia", wszystkie stacje się od niej nagle odcięły. Z sieci zniknęły wszystkie odcinki programu Królowe życia Dagmara szuka męża, a sama Dagmara Kaźmierska nie pojawiła się na finale show Taniec z gwiazdami. Nieco mniej udzielała się też w sieci. Ostatnio jednak wróciła do social mediów i coraz częściej dodaje w nich nowe treści. Jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska poinformowała w nich o tym, że jej sklep był zamknięty, bo kilka miesięcy jej nie było, m.in. z powodu programu Taniec z gwiazdami. Potem siedziała w Egipcie, we Francji i "była troszkę zajęta". Zapowiedziała jednak, że teraz "wraca wszystko do normy" i otworzy nowy sklep w Kępnie. Obiecała, że będzie częściej ze swoimi obserwatorami, gdyż jej kariera medialna "utknęła w martwym punkcie". Myślicie, że Dagmara Kaźmierska wróci jeszcze kiedyś do telewizji?