Daj To Głośniej z premierą nowego kawałka. „Mięta” już zdobyła serca fanów!

i

Autor: Youtube.com/ DAJ TO GŁOŚNIEJ Daj To Głośniej z premierą nowego kawałka. „Mięta” już zdobyła serca fanów!

Daj To Głośniej z premierą nowego kawałka. „Mięta” już zdobyła serca fanów!

2021-07-29 11:28

Czy to będzie kolejny hit zespołu Daj To Głośniej? Uwielbiana grupa, która łączy disco polo z folkiem nie zawodzi fanów. Do sieci trafił właśnie teledysk do piosenki „Mięta”. Co na to internauci? „Cieszę się, że istnieje taki zespół, jak Daj To Głośniej”.

„Mięta” to kolejny utwór z debiutanckiej płyty Daj To Głośniej, który doczekał się teledysku.  Utwór z krążka „Folk Disco” jest więc fanom doskonale znany, jednak dzięki  klipowi może zdobyć znacznie większa liczbę odbiorców. Zespół Daj To Głośniej, jak zawsze pokazuje klip, który bawi internautów. Pod wideo w serwisie YouTube zostawiają mnóstwo pozytywnych komentarzy dotyczących zarówno piosenki, jak i historii w nagraniu. Nie szczędzą też komentarzy pod kątem urody wokalistki - Emilii Saneckiej.

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk i Akcent z niespodzianką dla fanów. Jest nowa wersja „Tabu Tibu”

- Cieszę się, że istnieje taki zespół jak Daj To Głośniej.

- Zawsze z jajem i dystansem teledyski to mi się podoba. Muzyka wasza też, fajna melodia, proste słowa i można się bawić. Pozdrowienia dla ekipy Daj To Głośniej :)

- Najpiękniejsza Polska wokalistka ❤

Zdjęcia do teledysku do piosenki „Mięta” powstały w Muzeum Wsi Kieleckiej. Na voxfm.pl preznetujemy najnowszy klip zespołu Daj To Głośniej.