telewizja

Dajan Kotoński od lat występuje w Gogglebox. Przed telewizorem. Tego o nim nie wiedzieliście!

2024-06-30 22:47

Dajan Kotoński chcąc nie chcąc, kilka lat temu stał się gwiazdą telewizyjną. Chłopak regularnie pojawia się bowiem w towarzystwie rodziców w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Ten hit TTV utrzymuje się w ramówce już od blisko dekady. A sam Dajan zyskał sporą rozpoznawalność. Wielu rzeczy jednak o nim nie wiedzieliście.

Gogglebox. Przed telewizorem: Dajan Kotoński na co dzień

Rodzinka Kotońskich w programie Gogglebox. Przed telewizorem pojawia się już od wielu lat. Największą rozpoznawalność przez ten czas zdobyła Agnieszka Kotońska, która w sieci ma mnóstwo obserwatorów. Nic zresztą dziwnego. Bohaterka show TTV regularnie pokazuje bowiem swoje życie codzienne. Przez ostatnie lata Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem przeszła też niemałą metamorfozę. Sporo schudła, a trikami na świetną sylwetkę dzieli się ze swoimi fankami. Jednak w TTV nie występuje oczywiście sama. Towarzyszy jej mąż Artur i syn Dajan. Cała familia dość szybko została przyjęta przez widzów do rodziny Gogglebox. Przed telewizorem. Nie wszyscy jednak wiedzą zbyt wiele o synu Artura i Agnieszki. Jaki na co dzień jest Dajan Kotoński z TTV?

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Gogglebox. Przed telewizorem: Dajan Kotoński - co o nim wiadomo?

Bohaterowie programu Gogglebox. Przed telewizorem sporo informacji na swój temat przekazują w trakcie samych odcinków. Wiele można dowiedzieć się też z ich profili w social mediach. Taki prowadzi Dajan Kotoński. Obserwuje go ponad 25 tysięcy osób. Co wiemy o chłopaku? Ten od kilku już lat jest w szczęśliwym związku. Mało tego, doczekał się syna. Dajan KotońskiGogglebox. Przed telewizorem regularnie publikuje w sieci fotki ze swoją partnerką i swoim dzieckiem. Wiemy też, że syn Agnieszki i Artura lubi sport. Nie raz można zobaczyć na jego koncie, że kibicuje podczas meczów. Wiadomo też, że Dajan Kotoński chodził do technikum samochodowego. Jednak sam bohater Gogglebox. Przed telewizorem nie ujawnia w sieci zbyt wiele na temat tego, jaki zawód obecnie wykonuje. To, co jest pewne, to fakt, że można go oglądać w TTV.

Listen to "Konrad Wallenrod. Adam Mickiewicz. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.