telewizja

Dajan Kotoński z Gogglebox. Przed telewizorem korzysta ze słońca aż miło! Pokazał nawet klatę

2024-07-03 14:46

Dajan Kotoński od wielu lat bawi widzów TTV w programie Gogglebox. Przed telewizorem. W tym występuje razem z rodzicami. To Agnieszka Kotońska i Artur Kotońscy. Cała familia dość dobrze została przyjęta przez oglądających i ma sporo fanów. Dajan podzielił się z nimi ostatnio zaskakującym widokiem. Zaświecił klatą!

Gogglebox. Przed telewizorem: Dajan Kotoński pokazał klatę

Program Gogglebox. Przed telewizorem od wielu lat cieszy się niemałym uznaniem widzów. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest fakt, że można go oglądać od blisko dekady. Początkowo format wzbudzał w Polsce niemałe kontrowersje. Jego uczestnicy nie gryzą się bowiem w język i często w naprawdę mocnych słowach komentują programy i seriale telewizyjne. W tym mistrzami jest z pewnością rodzinka Kotońskich, którą tworzą Artur KotońskiAgnieszka Kotońska i ich syn Dajan Kotoński. To bez wątpienia jedni z najbardziej znanych bohaterów programu Gogglebox. Przed telewizorem. O czym świadczy ich popularność w mediach społecznościowych. Agnieszka KotońskaGogglebox. Przed telewizorem jest bowiem obserwowana przez ponad 337 tysięcy osób. Jej syn - Dajan Kotoński ma nieco mniej followersów, bo 26 tysięcy, ale też nie może narzekać.

Tak wyglądała Agnieszka Kotońska na początku kariery Googlebox. To jedna z największych przemian w historii polskiej TV!

Dajan Kotoński z Gogglebox. Przed telewizorem bez koszulki

Lato to czas kiedy wiele gwiazd dużych, telewizyjnych programów nieco odważniej pokazuje ciało w sieci. Jakiś czas temu w samych szortach przed followersami zaprezentował się m.in. Joachim ZeiskeGogglebox. Przed telewizorem, który ostro trenuje na siłowni i widać tego efekty. Co zresztą można zaobserwować w lawinie pozytywnych komentarzy na jego profilu. Tych być może pozazdrościł mu Dajan Kotoński, który również występuje w Gogglebox. Przed telewizorem. Chłopak korzystając z pięknej pogody wybrał się bowiem nad wodę, by trochę odpocząć. Wszystko zrelacjonował swoim fanom na Instagramie. Przy okazji pokazując im klatę! Czy ma się czym pochwalić, podobnie jak Joachim Zeiske? Oceńcie sami!

Dajan Kotoński z Gogglebox. Przed telewizorem bez koszulki

i

Autor: Instagram.com/dajankotonski Dajan Kotoński z Gogglebox. Przed telewizorem bez koszulki