gwiazdy

Damian Kordas podjął szokującą decyzję. Kończy się ważny etap w jego życiu

2024-06-27 22:36

Damian Kordas w polskim showbiznesie cieszył się niemałą popularnością. W ostatnich latach kucharz wystąpił w wielu produkcjach telewizyjnych, a niektórzy żartowali nawet, że gdzie się nie pojawi, tam zaraz wygrywa. I tak faktycznie było. Ostatnio jednak nieco wycofał się z mediów. Okazuje się, że zamyka pewien etap.

Damian Kordas wygrywał wszystko

Damian Kordas to bez wątpienia jeden z popularniejszych młodych celebrytów. Chłopak swoją przygodę z telewizją zaczął od kultowego programu, który sprawdza umiejętności kulinarne, czyli show Masterchef. I nie tylko wziął w nim udział, ale nawet wygrał czwartą edycję tego formatu. Wtedy jego popularność wystrzeliła. Szybko wydał swoją książkę kulinarną. Jednak Damian Kordas skupiał się nie tylko na gotowaniu. Widzowie mogli go bowiem zobaczyć w wielu formatach, które z kucharzeniem nie mają zupełnie nic wspólnego. W show Agent – Gwiazdy zwyciężył w czwartej edycji. Niedługo później udowodnił, że zna się także na tańcu. Damian Kordas pojawił się bowiem w formacie Taniec z gwiazdami, gdzie zgarnął kryształową kulę. W jego życiu wszystko układało się świetnie. Do pewnego momentu.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Damian Kordas zamyka swój biznes

Zwycięzca programów MasterchefTaniec z gwiazdami w życiu przeszedł niemało. Od szóstego roku życia choruje na cukrzycę typu 1. To jednak nie jedyne problemy zdrowotne, które go dotknęły. 2 lata temu okazało się bowiem, że Damian Kordas ma problemy z nerkami i potrzebny jest przeszczep. Do tego doszło pod koniec 2023 roku. Wydawało się, że wreszcie kucharz odzyskał siły i wróci już do pełni zdrowia. Szybko na jaw wyszło jednak, że to nie takie proste. Właśnie w związku z koniecznością skupienia się na zdrowiu - fizycznym i psychicznym Damian Kordas podjął decyzję o tym, że musi zamknąć swój warszawski lokal, w którym od 2 lat serwował bagietki. Tym samym żegna się z jednym ze swoich marzeń. Mamy nadzieję, że szybko dojdzie do siebie i jeszcze nie raz zaskoczy czymś swoich fanów!