Daniel i Natalia odchodzą z Love Island

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram @loveislandwyspamilosci Czy Daniel przekazywał tajemnicze znaki dla swojej dziewczyny poz a programem?

Daniel odpada z Love Island i tłumaczy się z tajnych znaków do dziewczyny? Co oznacza literka "T"

2022-09-28 12:09

Nie milkną kontrowersje po ostatnim odcinku "Love Island. Wyspa Miłości". Daniel musiał tłumaczyć się w kręgu ognia z tajemniczej literki "T". Czy przekazywał w ten sposób komunikaty na zewnątrz? Produkcja wychwyciła znaki, a o jego losie zadecydowali pozostali uczestnicy.

Daniel wyleciał z Love Island przez dziewczynę?

Ostatni odcinek Love Island na pewno przejdzie do historii! W polskiej edycji show czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Jeden z uczestników najprawdopodobniej okłamał produkcję i widzów twierdząc, że jest singlem. Daniel jest w programie prawie od samego początku i w ciągu kilku tygodni zbudował relację z Natalią. Wydawało się, że para świetnie się dogaduje i ma szansę na prawdziwy związek po zakończeniu programu. Pierwsze ziarno niepewności zasiała w Natalii Paula, która tuż przed wyjazdem do Casa Amor zwróciła uwagę na niepokojące zachowania jej partnera. Sugerowała między innymi, że Daniel zaangażował się w relację z nią, bo zależy mu na utrzymaniu się w programie jak najdłużej.

CZYTAJ TAKŻE: Miłość po Love Island. Wyspa Miłości. Które pary po programie uczucie połączyło na dłużej? [WSZYSTKIE EDYCJE]

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Po Casa Amor nastąpiło wielkie przeparowanie. Wbrew wątpliwościom wielu osób, Natalia z Danielem powrócili zgodnie do relacji, jaką tworzyli przed wyjazdem dziewczyn z Willi. Kiedy wszystko wydawało się wracać do normy, wtedy Karolina Gilon zwołała Islanderów w kręgu ognia i zaczęła pokazywać kadry z tajemniczymi znakami. Widać było jak Daniel w różnych sytuacjach przemyca do kamery literkę "T" napisaną kremem do opalania na swoim ciele czy na tabliczkach, które używane były podczas gier. Uczestnik od razu znalazł się pod ostrzałem pytań pozostałych wyspiarzy, jednak absolutnie odmówił wyjaśnienia co tajemnicze "T" miało oznaczać.

CZYTAJ TAKŻE: Skandal na Love Island! Daniel ma dziewczynę?! Kim jest potencjalna partnerka uczestnika? [INSTAGRAM]

Później prowadząca powiedziała, że uczestnicy będą głosować nad tym czy Daniel ma pozostać w programie. Wtedy za uczestnikiem wstawiła się jego programowa partnerka. Gilon pozwoliła Natalii zamienić z nim kilka słów poza Kręgiem Ognia. Jednak w tej rozmowie nie padło żadne konkretne wyjaśnienie. Para powróciła do pozostałych uczestników, którzy zagłosowali za opuszczeniem przez Daniela Wyspy Miłości. Natalia od razu postanowiła, że wyjdzie z Willi razem z nim.

Po programie na Instagramowym koncie Love Island odbyła się transmisja na żywo, podczas której Karolina Gilon zadawała Danielowi pytania odnośnie tajemniczej literki "T". Wyjaśniał, że owszem kierowane były one do byłej już dziewczyny o imieniu Tay, ale były one z czystej sympatii, a nie wyrazami miłości. Internauci jednak uznali jego tłumaczenia za mało wiarygodne:

Gościu pogrążyłeś się do końca życia już... Okaż choć odrobinę klasy i skończ kłamać! ???

Kurcze nie wiem co myśleć, bo trochę naiwne te wyjaśnienia. Jednak z drugiej strony ex upublicznia wiadomość bez dat, tzn. są ale napisane przez nią... Strasznie dziwna sytuacja, czas pokaże

Sonda
Czy Natalia słusznie opuściła program z Danielem?

Miłość po Love Island. Wyspa Miłości. Które pary po programie uczucie połączyło na dłużej? [WSZYSTKIE EDYCJE]