Daniel z Love Island ma dziewczynę?!

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram @loveislandwyspamilosci oraz @tayvm Tay Machado na Instagramie twierdzi, że jest dziewczyną Daniela z Love Island 6.

Skandal na Love Island! Daniel ma dziewczynę?! Kim jest potencjalna partnerka uczestnika? [INSTAGRAM]

2022-09-27 11:26

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał! Uczestnicy Love Island najprawdopodobniej skłamał przychodząc do programu. Kim jest dziewczyna, która podaje się za partnerkę Daniela? Internauci znaleźli jej konto na Instagramie.

Czy Daniel z Love Island ma dziewczynę?

Śledztwo internautów zaczęło się kilka dni temu, gdy Karolina Gilon oznajmiła w Kręgu Ognia:

Pięknie razem wyglądacie i dobrze się bawicie, ale nie zawsze mówicie prawdę. A prawda będzie wam niezbędna do szczęścia, zawsze się obroni i zawsze wyjdzie na jaw.

Uczestnicy od razu zaczęli spekulować o co może chodzić i zgodnie stwierdzili, że pewnie o wielkie przeparowanie po Casa Amor. Zastanawiali się nawet czy tym razem produkcja postanowi dostarczyć "dowody zdrady" w postaci nagrań z tego, co działo się gdy dziewczyny opuściły Willę. Nic takiego się nie wydarzyło, ale podczas przeparowania, gdy uczestnicy już podjęli decyzję czy zostają w swoich parach, czy jednak wchodzą w nową relację, Karolina Gilon poprosiła odpadających uczestników o szczere wyznanie. Zapytała ich czy ktoś dał im odczuć, że mogą liczyć na coś więcej.

CZYTAJ TAKŻE: Roztańczony PGE Narodowy 2022 - wybierz z nami Najbardziej Roztańczonego Artystę imprezy

Skandal na Love Island! Daniel ma dziewczynę?!

i

Autor: screen z Instagram/@tayvm Internauci znaleźli Instagram dziewczyny Daniela z Love Island?

Wprowadzono też absolutną nowość, bo dotychczasowi Islanderzy mieli podjąć decyzję, które osoby z singli Casa Amor zostaną w programie i stworzą zupełnie nową parę. Aktualnie na wyspie w parach są: Wiktoria i Sebastian, Paula i Patryk, Natalia i Daniel, Wero i Kuba, Angelina i Sasha, Roksana i Paweł P., Sara i Kamil, nowa para Alicja i Piotr oraz Paweł, który po decyzji Pauli pozostał singlem.

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Gdy wydawało się, że emocje już opadły to zwiastun kolejnego odcinka zapowiedział istne tsunami! Czy plotki o tym, że Daniel ma dziewczynę potwierdzą się? Już od dłuższego czasu w komentarzach na Instagramie roi się od spekulacji, że jego aktualna partnerka mieszka w Brazylii. Czujni fani programu wyczaili również jej konto na Instagramie, gdzie znaleźć ją można pod loginem @tayvm i nazywa się Tay Machado. Jej konto jest prywatne i jak sama pisze w relacjach, otrzymała tysiące próśb o możliwość obserwowania, głównie z Polski. Czy to faktycznie jest dziewczyna Daniela? Przekonamy się o tym prawdopodobnie podczas kolejnego odcinka. Emisja w Polsacie od niedzieli do piątku o 22:10.

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska: wymasowałam wszystkich swoich chłopaków! Czego jeszcze nie wiecie o wokalistkach zespołu Topky?

Miłość po Love Island. Wyspa Miłości. Które pary po programie uczucie połączyło na dłużej? [WSZYSTKIE EDYCJE]