Najbardziej Roztańczony Artysta - Roztańczony PGE Narodowy 2022

i

Autor: materiały prasowe/Canva Wybierz z nami Najbardziej Roztańczonego Artystę PGE Narodowego 2022

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - wybierz z nami Najbardziej Roztańczonego Artystę imprezy

2022-09-26 11:46

Do największej tanecznej imprezy w Polsce odliczamy już dni. Roztańczony PGE Narodowy 2022 odbędzie się już 1 października. Razem ze słuchaczami VOX FM chcemy przekonać się kto zasługuje na tytuł Najbardziej Roztańczony Artysta. [SONDA]

Najbardziej Roztańczony Artysta - głosowanie słuchaczy VOX FM

Znacie ich doskonale z naszej anteny. Przy ich numerach bawimy się codziennie i od święta, grali dla Was w wakacje. Głosujecie na nich również w Best Liście radia VOX FM. Tym razem to w Waszych rękach jest decyzja komu przyznamy tytuł Najbardziej Roztańczonego Artysty. Głosować możecie do 29 września (czwartek), a wyniki poznamy następnego dnia. Głosujcie i udostępniajcie!

Aktualnie w pierwszej trójce znajdują się DiscoBoys, Andre oraz Piękni i Młodzi, a tuż za podium - Skolim oraz Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski. Kto zwycięży? To zależy od Was!

CZYTAJ TAKŻE: Roztańczony PGE Narodowy 2022 - ARTYŚCI, PROGRAM, BILETY, TRANSMISJA 1.10.2022

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - transmisja

Transmisja Roztańczonego PGE Narodowego 1 października 2022 będzie interesować osoby, które z różnych powodów nie mogły być na wydarzeniu w Warszawie. Póki co nie ma informacji o transmitowaniu koncertu w telewizji. Damy Wam znać, gdy tylko pojawi się oficjalna informacja w tym temacie. Na imprezę zaprasza VOX FM!

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - bilety

Gdzie i po ile kupić bilety na Roztańczony PGE Narodowy 2022? Dystrybutorem wejściówek jest serwis eBilet. Do dyspozycji macie aż osiem wariantów biletowych. Możecie kupić bilet na trybyny, wejściówkę Perfect View lub po prostu na płytę. Dostępne są wejściówki Biznes Klub, które uprawniają do pobytu w loży vipowskiej! Ceny biletów na Roztańczony PGE Narodowy 2022 są w przedziale od 109 PLN do nawet 600 PLN w zależności od sektora.

Sonda
Kto jest Najbardziej Roztańczonym Artystą 2022?