Topky w programie Goście Jest Weekend

i

Autor: VOX FM Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz w wyjątkowej rozmowie z Pawłem Doncbachem

Angelika Żmijewska: wymasowałam wszystkich swoich chłopaków! Czego jeszcze nie wiecie o wokalistkach zespołu Topky?

2022-09-26 12:38

Dlaczego Topky nieprędko nagrają kolejny duet? Kto najbardziej pomógł im po odejściu z zespołu Top Girls i czego najbardziej się bały rozkręcając własny projekt? I wreszcie ilu facetów wymasowała Angelika? Na te i wiele innych pytań odpowiedziały w rozmowie z Pawłem Doncbachem.

Kiedy nowy teledysk zespołu Topky?

Istnieją od roku, choć tak naprawdę fani disco polo znają je już dużo dłużej. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podsumowują 365 dni istnienia ich wspólnego projektu - Topky. W rozmowie z Pawłem Doncbachem zdradziły czego najbardziej się obawiały oraz kto najbardziej im pomógł na samym początku istnienia nowego zespołu. Do tego Angelika wyznała, że wymasowała wszystkich swoich facetów! Dlaczego? Koniecznie zobaczcie całą rozmowę Pawła Doncbacha.

CZYTAJ TAKŻE: Ta decyzja wstrząsnęła sceną disco polo. Dokładnie rok temu z Top Girls odeszły dwie wokalistki

Paweł Doncbach, dziennikarz radia VOX FM, od wielu lat prowadzi na antenie rozmowy z wyjątkowymi artystami. W lekkim stylu potrafi wyciągnąć ze swoich gości najbardziej skrywane tajemnice czy wspomnienia. Do usłyszenia w każdą niedzielę o 16:00 na antenie VOX FM. Teraz tych wywiadów możecie posłuchać również w formie podcastu!

CZYTAJ TAKŻE: Roztańczony PGE Narodowy 2022 - wybierz z nami Najbardziej Roztańczonego Artystę imprezy

Najseksowniejsze piosenkarki disco-polo 2022 - TOP 10

Sonda
Kto jest Najbardziej Roztańczonym Artystą 2022?
VOX FM – Jazda do roboty 2022