Danuta Martyniuk wywija na plaży jak Shakira. Żona Zenka wygląda jak bogini!

i

Autor: AKPA / screen z teledysku: SŁAWOMIR & ZENEK MARTYNIUK - TAŃCZ ( Official Music Video TRAILER ) Danuta Martyniuk wywija na plaży jak Shakira. Żona Zenka wygląda jak bogini!

WYGLĄDA PIĘKNIE

Danuta Martyniuk wywija na plaży jak Shakira. Żona Zenka NAPRAWDĘ wygląda jak bogini!

2024-07-10 12:38

Producenci popularnego programu tanecznego powinni zgłosić się do Danuty Martyniuk, z prośbą o udział w programie. Żona Zenka Martyniuka właśnie pokazała, że doskonale radzi sobie z choreografią. Kobieta wywija, tańczy z innym mężczyzną, a przy tym wszystkim wygląda jak bogini. Przy okazji przeszła sporą metamorfozę, o czym możecie przekonać się na naszej stronie.

Spis treści

  1. Żona Zenka Martyniuka wywija na plaży 

Żona Zenka Martyniuka poczuła lato i pokazała, że doskonale tańczy, o czym do tej pory nie mieliśmy pojęcia. Danuta Martyniuk udowodniła, że ma luz, dystans i wie, co to dobra zabawa. A przy tym wszystkim nie boi się zmian wizerunkowych. Teraz ma długie, kręcone niczym u Shakiry, blond włosy. Zawsze też pozowała w eleganckich kombinezonach, uroczystych sukniach, a tym razem założyła przewiewną, wakacyjną sukienkę. Kobieta przeszła metamorfozę, a także zaserwowała taneczne umiejętności nie bez powodu. Pojawiła się gościnnie w teledysku utworu, pod którym podpisuje się Zenek Martyniuk i Sławomir Zapała. W klipie pojawia się również ukochana tego drugiego, czyli Kajra.

Magdalena Kajra Kajrowicz - kim jest żona Sławomira? Wszystko, co powinniście wiedzieć

Szok! Taką emeryturę dostanie Zenek Martyniuk. Kwota powala!

Żona Zenka Martyniuka wywija na plaży 

Oczekiwania fanów w końcu zostały spełnione i po latach doszło do ekscytującej współpracy pomiędzy Zenkiem Martyniukiem a Sławomirem Zapałą. Efektem ich godzin w studio nagraniowym jest utwór zatytułowany Tańcz, który oficjalnie pojawi się 11 lipca. Premierze piosenki towarzyszyć będzie gorący teledysk, w którym główną rolę grają wykonawcy utworu i ich żony.

Angelika Żmijewska niczym światowa gwiazda na festiwalu. BOSKA stylówka!

Bohaterowie pojawiają się na plaży, gdzie Zenek i Sławomir przy zachodzie słońca grają na gitarach, a obok nich tańczą Danuta Martyniuk i Magdalena Kajrowicz. W pewnym momencie pary zatańczyły wspólnie, a nawet doszło do odbijanego! Zenek zatańczył z Kajrą, a Sławomir z Danutą. Uśmiech, zabawa i pozytywne wibracje, to wszystko w tym klipie! 

Zobaczcie metamorfozę Danuty Martyniuk w naszej galerii!

Listen to "Gargantua i Pantagruel. François Rabelais. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.