ALE SIĘ UBRAŁA!

Angelika Żmijewska niczym światowa gwiazda na festiwalu. BOSKA stylówka!

2024-07-09 13:18

Angelika Żmijewska znana jest ze swoich umiejętności wokalnych, ale także świetnych stylizacji, które zachwycają fanów na żywo oraz internautów poprzez media społecznościowe. Artystka najczęściej pojawia się w czerni lub bieli, ale tym razem postawiła na odważną zmianę. Założyła czerwoną kreację, w której wyglądała jak prawdziwa bogini! Przekonajcie się sami już teraz.

Spis treści

  1. Angelika Żmijewska - festiwalowa kreacja

Stylizacje Angeliki Żmijewskiej zawsze przyciągają wzrok. Uwielbiana przez internautów wokalistka zachwyca luźnymi kreacjami, podczas występów na koncertach, ale także publikując zdjęcia w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu oniemieliśmy widząc, jak Angelika Żmijewska tańczy niczym drapieżna kocica, a to wszystko w pomarańczowej sukience. Aczkolwiek historia pokazała, że fani masowo wysyłają jej serduszka w komentarzach szczególnie wtedy, gdy odsłoni znacznie więcej ciała. Żmijewska w samym ręczniku rozbudziła wyobraźnię. Zresztą zrobiła to również teraz. Zachwyciła strojem i z pewnością wiele osób uznało ją za światową gwiazdę.

Żona Radka Liszewskiego oczarowała internautów! Razem wyglądają przepięknie [ZDJĘCIA]

Kizo rapuje z zespołem disco polo. Nie byliśmy gotowi na ten drill!

Angelika Żmijewska - festiwalowa kreacja

Angelika Żmijewska często udowadnia i pokazuje, że poradziłaby sobie na wybiegu dla modelek, a oprócz tego mogłaby zdobyć kryształową kulę w programie Taniec z Gwiazdami. Temperatura i tak jest już wysoka, a wokalistka podnosi ją zachwycającymi stylówkami. Ubrała się jakby była topową, festiwalową gwiazdą, której hity podbijają światowe rynki.

Wygląda nieziemsko, prawda? Zobaczcie sami: