GWIAZDY

Żona Radka Liszewskiego oczarowała internautów! Razem wyglądają przepięknie [ZDJĘCIA]

2024-06-24 11:26

Radek Liszewski kilkadziesiąt lat temu odnalazł miłość swojego życia. Do dziś tworzy szczęśliwy związek z Dorotą i chętnie pokazują się wspólnie w telewizji. Jak wygląda żona wokalisty zespołu Weekend? Ujawniamy zdjęcia na naszej stronie. Obejrzyjcie i podziwiajcie wspólne, szczęśliwe małżeństwo!

Żona Radka Liszewskiego oczarowała polskich internautów! Jednocześnie komentujący nie mogą przestać zachwycać się widokiem tak szczęśliwego małżeństwa. W końcu rzadko kiedy największe gwiazdy muzyki, internetu, czy ogólnie show-biznesu są w stanie wytrzymać ze sobą kilkanaście lat. Mówimy więc tutaj jednak o dużym wyjątku, bo Radek i Dorota Liszewscy przyrzekali sobie przed ołtarzem 17 kwietnia 1995 roku. Oznacza to, że w 2025 roku będą świętować 30. rocznicę ślubu. Para, co więcej, poznała się w latach 90. na dyskotece w Augustowie. Razem zdążyli cieszyć się sukcesami i pokonywać problemy. Byłem wtedy nastolatkiem, ale już wiedziałem, że skradła mi serce i będzie tą jedyną kobietą na całe życie, mówił niegdyś w Fakcie wokalista zespołu Weekend.

Nowy rozdział w życiu wokalisty disco polo. Karol Zawrotniak (Defis) ma co świętować. Fani ślą życzenia

Radek Liszewski - Jest Weekend w VOX FM

Radek Liszewski i żona - przepis na związek

Radek Liszewski wielokrotnie mówił o tym, że przepisem na to, by związek był udany jest otwartość i przede wszystkim łatwość i chęć mówienia o swoich potrzebach. Wyjaśniają sobie od razu, jeśli coś jest nie tak: - Na początku małżeństwa, jak zaczęliśmy się docierać, postanowiliśmy, że będziemy mówić otwarcie, co nas boli. Dużo rozmawiamy, prawie się nie kłócimy, czasami jest jakaś delikatna wymiana zdań i tyle. Uważam, że kłótnia i nieodzywanie się to najgorsza głupota, jaką można zrobić. Życie jest tak nieprzewidywalne, dzisiaj jesteś, a jutro ciebie nie ma, dlatego trzeba ze sobą rozmawiać i wszystko wyjaśniać, opowiadał w rozmowie z Faktem. 8 stycznia 2023 gościli w Pytaniu na Śniadanie TVP, a tam opowiadali o miłości, która ich połączyła w latach 90. 

Radek Liszewski - żona Dorota [ZDJĘCIA]

Zdjęcia Radka Liszewskiego z żoną Dorotą wywołały sporą radość wśród internautów. Okazuje się, że można stworzyć wieloletni, szczęśliwy i pełny miłości związek, jeśli chodzi o gwiazdy rozrywki. Oni są tego najlepszym przykładem, co widać w galerii poniżej. Niedawno para była widziana również przez fotoreportera serwisu Pudelek. Wszystko to to przy okazji wizyty w programie śniadaniowym.

Marcin Miller (Boys) - mieszka jak na króla przystało! Zobacz wnętrza domu! [ZDJĘCIA]