Nowy rozdział w życiu wokalisty disco polo. Karol Zawrotniak (Defis) ma co świętować. Fani ślą życzenia

i

Autor: Instagram.com/topky_official Nowy rozdział w życiu wokalisty disco polo. Karol Zawrotniak (Defis) ma co świętować. Fani ślą życzenia

Nowy rozdział w życiu wokalisty disco polo. Karol Zawrotniak (Defis) ma co świętować. Fani ślą życzenia

2023-01-08 19:07

Karol Zawrotniak ma powody do świętowania. Wokalista zespołu Defis wkroczył w nowy etap w życiu. Fani ślą życzenia, bliscy przynoszą prezenty. Na imprezie Karola nie brakowało także gwiazd disco polo.

Jeden z najprzystojniejszych wokalistów disco polo przekroczył symboliczny moment na osi czasu. Karol Zawrotniak 7 stycznia 2023 skończył 30 lat. Wokalista zespołu Defis z tej okazji urządził dużą imprezę, na której nie brakowało gwiazd disco polo. Na przyjęciu pojawiły się między innymi Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz z zespołu Topky. Dziewczyny razem z zespołem Defis i MiłymPanem nagrały hitowy kawałek „Jeden taniec, jedna noc”. Z pewnością na imprezie Karola nie zabrakło piosenki, która porywa do tańca. Po wydarzeniu, Topky postanowiły jeszcze raz złożyć życzenia Karolowi i opublikowały zdjęcie z przyjęcia.

 - Wczoraj były 30 urodziny @karoldefis @defisoficjalny ! Wszystkiego najlepszego kochanyyy – napisały Topky na Instagramie.

W sieci nie  brakuje także życzeń od fanów, do których się dołączamy. Szczęścia!

ZOBACZ TEŻ: Black Eyed Peas żegnają się z Best Listą ale największym zaskoczeniem jest zwycięski kawałek. Sprawdź jak głosowali słuchacze VOX FM

- Spełnienia marzeń dużo zdrowia szczęścia pomyślności.

- Jeden rodzynek wśród dwóch pięknych dam. Wszystkiego Najlepszego dla solenizanta.

- Piękne Damy i super Karol. Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, miłości, pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń, sukcesów i 100 lat dla ciebie Karol - komentują internauci.

Defis "Niespotykany kolor"