Karol Zawrotniak - kim jest? Wiek, żona, wzrost, piosenki, zawód  -  wszystko co chcesz wiedziec o liderze zespołu Defis

i

Autor: VOX FM Karol Zawrotniak - kim jest? Wiek, żona, wzrost, piosenki, zawód - wszystko co chcesz wiedziec o liderze zespołu Defis

Karol Zawrotniak - kim jest? Wiek, żona, dzieci piosenki, zawód - wszystko co chcesz wiedziec o liderze zespołu Defis

2023-01-01 15:49

Karol Zawrotniak to lider i wokalista zespołu Defis. Grupa disco polo zasłynęła piosenką „Niespotykany kolor". Karol Zawrotniak oprócz śpiewania ma także inne pasje, a fanów interesuje czy ma żonę i dzieci, w jakim jest wieku i czy ma wykształcenie muzyczne. Sprawdzamy!

Karoll Zawrotniak – kim jest? To pytanie zaczęło zadawać sobie wielu widzów TVP po obejrzeniu „Sylwestra Marzeń z Dwójką” 2021/2022. Po koncercie na kolejnym czyli 2022/2023, na którym wystąpił z MiłymPanem znów ruszyła lawina pytań. Czy w życiu przystojnego piosenkarza jest żona i dzieci? Wokalista zespołu Defis pokazał się z najlepszej strony. Młody, przystojny i utalentowany – pisali internauci na forach. Karol Zawrotniak to wokalista zespołu disco polo - Defis. Mimo młodego wieku ma całkiem poważny dorobek muzyczny, ale i sportowy. Karol Zarotniak jest fanem piłki nożnej, zawodnikiem i wiceprezesem klubu Błękit Cyców.

ZOBACZ TEŻ: Miły Pan wszystko ujawnił. Cała prawda o Karolu Zawrotniaku (Defis)!

Karol Zawrotniak – wiek, żona, dzieci

Ile lat ma Karol Zawrotniak? Czy ma żonę i dzieci? Lider zespołu Defis urodził się 7 stycznia 1993 roku w Chełmie. Czyli w 2022 roku skończył 29 lat, a w 2023 będzie świętował 30. Karol Zawrotniak to jeden z tych wokalistów, który prowadzi dość skryte życie w mediach społecznościowych. Na jego Instagramie czy Facebooku niewiele jest informacji o życiu prywatnym, dlatego fani i fanki zastanawiają się czy lider zespołu Defis oddał komuś swoje serce. Sprawa nie do końca jest jasna, ale podczas sylwestrowego koncertu 2020/2021 na ręce Karola pojawiła się obrączka. Tożsamość jego wybranki jest nieznana. Jedyna miłość, o której mówi otwarcie to piłka nożna, a dokładnie drużyna w której gra. Karol nie informuje także o dzieciach.

Karol Zawrotniak – wykształcenie, Defis, piosenki

Karol Zawrotniak z wykształcenia jest politologiem. Ukończył studia na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej. W jednym z wpisów na Instagramie ujawnił, że swoją karierę zawodową wiązał z wojskiem. Jednak  ku uciesze fanów disco polo wybrał muzykę, która jest obecna w jego życiu od najmłodszych lat. Uczył się grać na akordeonie, a na scenie występował już w podstawówce. Do zespołu Defis dołączył, gdy znalazł ogłoszenie o naborze wokalisty. Grupa założona w 2012 roku przez Dariusza Zielińskiego wylansowała takie piosenki, jak np. „Niespotykany kolor”, „Czy Ty weźmiesz ze mną ślub”, „Argentyna”. Formacja ma też na koncie imprezowe hity w duecie z Miłym Panem – „Musisz się starać”. Ogromną popularnością cieszy się utwór pod tytułem „Jeszcze raz”, który Defis wykonuje z Miłym Panem i Bogdanem Borowskim.

Karol Zawrotniak i Defis w programie Pierwsza Zmiana Show VOX FM. Niesamowite co zrobił! Zobacz wideo poniżej.

Defis w Pierwsza Zmiana Show

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...