Dawid Narożny prosi fanów o pomoc. Wiele oferuje w zamian

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny Dawid Narożny prosi fanów o pomoc. Wiele oferuje w zamian

Dawid Narożny prosi fanów o pomoc. Wiele oferuje w zamian

2021-05-08 17:11

Dawid Narożny to obecnie jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo. Po rozstaniu z zespołem Piękni i Młodzi znakomicie radzi sobie w solowej karierze. Do tej pory wszystko organizował sam jednak do kolejnego projektu potrzebuje pomocy fanów.

Dawid Narożny w swojej solowej karierze ma na koncie takie kawałki, jak m.in. „Prezent” czy „Pasujemy do siebie”. Wokalista urzekł fanów także akustycznymi wersjami piosenek Seweryna Krajewskiego czy „Shallow” Lady Gagi i Bradley’a Coopera. Ten drugi światowy hit wykonał razem z córką Gabrysią. Teraz Dawid Narożny pracuje nad nowym utworem i potrzebuje pomocy fanów. Wybrańcy zagrają w teledysku.

- Zagraj w teledysku Dawida Narożnego. Jeżeli jesteście paczką 4 zgranych, szalonych osób,które nie potrafią się nudzić, chcącą przeżyć niesamowitą przygodę. Przekonajcie nas o tym wysyłając zgłoszenie" - czytamy na Instagramie Dawida Narożnego.

Dawid Narożny nie podaje szczegółów, zachęca jednak by zgłaszać się także w wiadomościach prywatnych w mediach społecznościowych. Nie wiadomo, kiedy i gdzie rozpoczną się zdjęcia, ale jedno jest pewne - dla fanów Dawida to duże przeżycie. W końcu będą mogli pracować ze swoim idolem!

Raport z anteny 07.05, godz.10

Zenek Martyniuk – piosenki. Jak dobrze znasz kawałki króla disco polo?

Pytanie 1 z 8
Największym hitem Zenka Martyniuka jest utwór „Przez Twe oczy zielone”. Zgodnie z tekstem wokalista chce ukryć ukochaną w: