Dawid Narożny śpiewa dla Gohy Magical. Jak brzmi “Jedna z gwiazd” w jego wykonaniu?

i

Autor: Screenshot TikTok/ diablica3210 Dawid Narożny śpiewa dla Gohy Magical. Jak brzmi “Jedna z gwiazd” w jego wykonaniu?

Gwiazdy disco polo

Dawid Narożny śpiewa dla Gohy Magical. Jak brzmi “Jedna z gwiazd” w jego wykonaniu?

2023-06-30 22:15

Dawid Narożny to muzyk, który prężnie działa w sieci i ma stały kontakt z fanami. Jego konto na TikToku obserwuje ponad 89 tysięcy osób, a liczba ta może wkrótce skoczyć do góry. Lider Pięknych i Młodych wystąpił bowiem “wspólnie” z popularnymi na tej platformie… patostreamerami.

Dawid Narożny śpiewa dla fanki na TikToku – co w tym zaskakującego? Poza faktem, że wciąż niewielu wokalistów aż tak “brata” się ze swoimi słuchaczami, to kontrowersje budzi tożsamość rzeczonej fanki. Jest nią bowiem Pani Gosia, znana w sieci jako Goha Magical.

Dawid Narożny śpiewa dla Gohy Magical. Jak brzmi “Jedna z gwiazd” w jego wykonaniu?

Każdy, kto spędził choć chwilę na TikToku wie, kim są Daniel i Goha Magicalowie. Daniel, syn Pani Gosi, to niesławny patostreamer, który ma już na koncie liczne skandale i zatargi z prawem. Swojego czasu aktywnie działał na YouTube, ale serwis ustawicznie zwalczał jego działalność, określaną powszechnie jako patologiczną. Na swoich streamach Magical nie stroni od wulgaryzmów, prymitywnych zachowań i alkoholowych libacji, w które niejednokrotnie zaangażowana była jego matka, Goha.

CZYTAJ TAKŻE: Dawid Narożny nie próżnuje i już zapowiada kolejny utwór. “Tylko Ja i Ty” dorówna poprzednim hitom?

Zła reputacja jest jednak niczym przy tak dużych zasięgach. Magicalowie cieszą się na TikToku olbrzymią popularnością i ostatnio przykuli już uwagę Magdy Narożnej. Pani Gosia jest bowiem wielką fanką jej utworu “Czułe słowa”, zwanej powszechnie jako “Maju Maj”. Piosenkarka nagrała nawet specjalne wideo z Gohą, które zyskało duży rozgłos.

Teraz krótką “współpracę” z Magicalami nawiązał były mąż wokalistki, Dawid Narożny. Połączył się on na live streamie z Danielem Magicalem, podczas którego porozmawiali sobie o sporcie i muzyce. Przy okazji piosenkarz zaśpiewał specjalnie dla Gohy jej ulubioną piosenkę – “Jedna z gwiazd” z repertuaru Mariusza Kalagi.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX test wiedza ogólna