Magda Narożna i Goha Magical razem na TikToku. Jedni pieją z zachwytu, inni krytykują

i

Autor: AKPA Magda Narożna i Goha Magical razem na TikToku. Jedni pieją z zachwytu, inni krytykują

Celebryci

Magda Narożna w kontrowersyjnym duecie. “Nie wiem czy akurat jest się czym chwalić”

2023-05-29 22:20

Magdalena Narożna może pochwalić się szeregiem hitów w swoim dorobku, a do jednego z największych należy z pewnością utwór “Czułe Słowa (My Oh My)”, powszechnie znany jako “Maju Maj”. Teraz wokalistka opublikowała w sieci filmik, w którym zestawiła swoje wykonanie, z nagraniem jednej z fanek. To nie spodobało się wszystkim komentującym…

“Maju Maj” w duecie, czyli Magda Narożna i… Goha Magical. To właśnie skandaliczna TikTokerka, a zarazem matka jednego z najsłynniejszych patostreamerów w Polsce, jest naczelną fanką piosenki Pięknych i Młodych. Jej uwielbienie do “Czułych słów” bezsprzecznie przyczyniło się do rozsławienia piosenki, ale promowanie takich osób przez znaną piosenkarkę wzbudziło nieco kontrowersji.

CZYTAJ TAKŻE: Roksana Węgiel pod ostrzałem krytyki. Rodzice stanęli w jej obronie

Magda Narożna i Goha Magical razem na TikToku. Jedni pieją z zachwytu, inni krytykują

Gwoli wyjaśnienia – Goha Magical to matka Daniela Magicala, o którym jest ostatnio wyjątkowo głośno, za sprawą dramatycznego rozstania z Nikitą. Magical cieszył się w polskim internecie nie lada popularnością już przed paroma laty, kiedy to pokazywał w sieci libacje alkoholowe (w tym z udziałem jego rodzicielki) i liczne awantury. Wraz z Gohą byli też ścigani przez wymiar sprawiedliwości, między innymi za hasła poparcia dla zabójcy prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Rodzina Magical jest zatem kojarzona w sieci jako… patologia. Oraz wielcy fani disco polo, które notorycznie płynie u nich z głośników, a Goha tańcuje do “My Oh My”, czy raczej “Maju Maj” Pięknych i Młodych.

To widocznie przykuło uwagę samej Magdy Narożnej, która postanowiła… wrzucić na swojego TikToka filmik, w którym zestawiła swoje wykonanie z nagraniem Gohy Magical. Posypała się oczywiście masa komentarzy. Większość stanowią głosy fanów kontrowersyjnej TikTokerki, ale nie zabrakło też (zasłużonych) słów krytyki.

- Czy Pani wie, kim są ci ludzie?

- nie wiem czy akurat jest się czym chwalić... ale co kto lub

- nie z nimi 😏😏😏😏😏😏😏

- nieee no Magda 🙈🤣🤣

Czy Magda Narożna rzeczywiście nie ma pojęcia, kim jest jej fanka i z jakiej internetowej działalności słynie? Czy zwyczajnie się tym nie przejęła? To wie tylko ona.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska