Roksana Węgiel pod ostrzałem krytyki. Rodzice stanęli w jej obronie

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel pod ostrzałem krytyki. Rodzice stanęli w jej obronie

Celebryci

Roksana Węgiel pod ostrzałem krytyki. Rodzice stanęli w jej obronie

2023-05-29 21:20

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zaręczyli się, a wieść o tym zelektryzowała opinię publiczną. Szereg internautów zaczął krytykować wybory życiowe piosenkarki, zarzucając jej niedojrzałość i zbyt prędkie pakowanie się w małżeństwo z “grubo starszym” mężczyzną. Co na to rodzice Roxy?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej nigdy nie kryli wielkiej miłości, jaka ich połączyła. Fani wokalistki ochoczo śledzili ich wspólne życie w social mediach, zazwyczaj oferując idolce ogrom wsparcia. Sytuacja zmieniła się jednak diametralnie, gdy Roxy ogłosiła, że planują ślub, a “tak” powiedziała już przed kilkoma miesiącami. W sieci rozpętała się burza.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise: All Stars. Widzowie krytykują decyzję twórców: “co za beznadzieja”

Roksana Węgiel pod ostrzałem krytyki. Rodzice ją wspierają

Część komentujących wypomina Roksanie jej wiek (piosenkarka ma 18 lat), który – ich zdaniem – nie jest odpowiednim, by wstępować w związek małżeński. W internecie pojawiły się zresztą pytania z cyklu “gdzie są rodzice”, “co oni na to” itp. Roxy postanowiła odgryźć się krytykantom – w jednym z ostatnich wywiadów dobitnie podkreśliła, że o jej relacje z rodzicami nikt się martwić nie musi. Mama i tata akceptują ten związek i bardzo lubią jej wybranka.

Moi rodzice mają super relację z Kevinem. Świetnie się dogadują, obserwuję to z boku i jestem pełna podziwu dla moich rodziców. Wcześniej nie byli tak skorzy do akceptowania moich poprzednich chłopaków, a teraz jest naprawdę zupełnie inna sytuacja i myślę, że oni też wiedzą, że to jest poważna relacja – przyznała Roxy w rozmowie z magazynem Party.

Roksana Węgiel odniosła się też do kwestii różnicy wieku. Ona ma bowiem 18 lat, zaś jej narzeczony 26. Zdaniem niektórych to zbyt duża przepaść, ale sama wokalistka nie widzi w tym nic dziwnego, zwłaszcza, że jej rodziców również dzieliła właśnie taka różnica.

Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami - moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat – dodała.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska