Hotel Paradise: All Stars. Widzowie krytykują decyzję twórców: “co za beznadzieja”

i

Autor: Screenshot Instagram/ hotelparadise.tvn7 Hotel Paradise: All Stars. Widzowie krytykują decyzję twórców: “co za beznadzieja”

Hotel Paradise: All Stars

Hotel Paradise: All Stars. Widzowie krytykują decyzję twórców: “co za beznadzieja”

2023-05-29 21:04

Hotel Paradise: All Stars ruszył i… wywołał mieszane uczucia. Część widzów cieszy się ze spotkania z “weteranami” randkowego programu, inni zaś narzekają na zachowanie uczestników, którzy – ich zdaniem – niczego się nie nauczyli od czasu swoich poprzednich występów. Co ciekawe, niektórzy wychwycili pewien szczegół związany z produkcją, który – delikatnie rzecz ujmując – nie przypadł im do gustu.

Hotel Paradise: All Stars to specjalna edycja programu, który od 2020 roku bije rekordy popularności. Tym razem format jest nieco inny, bowiem uczestnikami są osoby, które występowały w poprzednich odsłonach, lecz do dziś nie znalazły drugiej połówki.

Nowa edycja Hotelu Paradise wystartowała pod koniec maja i z miejsca wywołała wielkie emocje. Uważni widzowie wychwycili przy tym jeden “mankament”, który nie daje im spokoju.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise: All Stars – uczestnicy. Kto występuje w edycji specjalnej programu? (Galeria)

Hotel Paradise: All Stars, czy True Love? Widzowie krytykują wybór lokacji nowej edycji

Hotel Paradise: All Stars kręcony był w Kolumbii, w przepięknej willi, która wygląda dziwnie znajomo. Nic zresztą dziwnego – w tym samym miejscu nagrywano bowiem inny popularny program randkowy, True Love. Niektórym internautom nie spodobało się to “lenistwo” producentów, którzy – ich zdaniem – nie wykazali się nawet odrobiną kreatywności i “ściągnęli” od konkurencji.

- Co za beznadzieja że nawet nie potrafiliście dać inne miejsce tylko te same, gdzie było “True Love”

- Mogliście chociaż zmienic dom, a nie ten sam z “True Love”

… czytamy w komentarzach.

Hotel Paradise: All Stars – kiedy nowe odcinki? O której oglądać program?

Nowe odcinki programu Hotel Paradise: All Stars emitowane są w czwartki i piątki, o godzinie 20:00, na antenie TVN7. Te odcinki, które już doczekały się emisji, znajdziecie też w ofercie Playera.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: sonda damsko męska