Dawid Narożny w duecie z córką. Znów oszołomili fanów!

2021-02-26 11:33 AM.
Dawid Narożny & gabi
Autor: Youtube.com/Dawid Narożny Music

Czy doczekamy się całej płyty? Wszystko wskazuje na to, że sukces Dawida Narożnego i jego duetu z córką Gabrysią przyciąga kolejnych fanów. Wokaliści wykonali kolejne hity zespołu Piękni i Młodzi. Jak brzmi „Kocham się w Tobie” oraz „Tak już bez Ciebie” w ich wykonaniu?

Dawid Narożny razem z córką Gabrysią znów powalili fanów na kolana. Do sieci trafiło kolejny utwór w wykonaniu rodzinnego duetu. Dawid i Gabi wykonali piosenkę pod tytułem "Kocham się w Tobie". Dodatkowo młoda wokalista zaśpiewała kilka wersów hitu "Tak już bez Ciebie". Internauci oniemieli z zachwytu.

- Pięknie 🔥🔥🔥 szczerze Gabi lepiej 1000 % śpiewa niż Magda.

- Jaki tata taka i córka, utalentowana, jestem pod wrażeniem:-)

- Jejku aż dreszczyk emocji przechodzi słuchając Was Kochani.😍🤗Gabi śliczny i delikatny masz głos.Chcę Was więcej😀😘Pozdrawiam cieplutko🙂😘

Wśród komentarzy nie brakuje też rad by para pracowała nad dykcją, ale i próśb fanów, którzy nie mogą doczekać się autorskiej piosenki od duetu "tata i córka". Myślicie, że Dawid Narożny i Gabi zdecydują się niedługo na swoją piosenkę, a może materiału jest już tyle, że mogliby nagrać całą płytę? Słuchalibyście?

Nasi Partnerzy polecają