disco polo

Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi dodał zaskakującą relację. Karetka pogotowia niepokoi

2024-07-02 6:07

Dawid Narożny to jeden z najbardziej znanych piosenkarzy disco polo. Przez lata działał w zespole Piękni i Młodzi ze swoją byłą partnerką Magdaleną Narożną. Teraz występuje jednak sam, dzieląc się wszystkim ze swoimi obserwatorami w sieci. Ostatnio podzielił się z nimi zaskakującą relacją. Na nagraniu widać karetkę.

Dawid Narożny dodał zaskakującą relację

Zespół Piękni i Młodzi działa na polskiej scenie disco polo od wielu lat. W tym długo występowali ze sobą Magdalena NarożnaDawid Narożny. Ci prywatnie tworzyli szczęśliwy związek i doczekali się córki. Wokalistka regularnie dzieli się nagraniami z nią na jej profilach w sieci. Z czasem jednak między tym dwojgiem coś się wypaliło. Doszło do burzliwego rozstania, w które Magdalena Narożna Dawid Narożny zaangażowali swoich fanów. Ci mogli bowiem regularnie śledzić przepychanki między małżonkami i docinki, które czujni miłośnicy disco polo wyłapywali w ich piosenkach. Obecnie sytuacja nieco się uspokoiła i każdy poszedł w swoją stronę. Zarówno Dawid, jak i Magda koncertują w całej Polsce i dzielą się ze swoimi fanami relacjami z ich życia. Ostatnio jedna z nich, którą dodał Dawid Narożny zaskoczyła followersów.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Co chciał przekazać Dawid Narożny?

Dawid Narożny przyzwyczaił swoich obserwatorów do tego, że często dodaje relacje, na których nie gryzie się w język. Piosenkarz disco polo wprost mówi co myśli i nie owija w bawełnę. Jedna z jego ostatnich relacji mocno jednak zadziwiła jego followersów. Dawid Narożny wyraźnie wzburzony dodał w nocy story, na którym widać karetkę. Oznaczył również jeden z hoteli. Piosenkarz opowiadał o sytuacji, która była dla niego sporym zaskoczeniem, jednak nie podał szczegółów i zapowiedział, że zrobi to następnego dnia. Finalnie jednak najprawdopodobniej tego nie zrobił lub dodał story na bardzo krótki czas, ponieważ próżno go było szukać na jego Instagramie. Co takiego się wydarzyło? Może się tego kiedyś dowiemy. Jedno jest pewne - emocje buzowały.

Listen on Spreaker.