Dawid Narożny znów się żeni. Wiemy, kiedy ślub, jak z bajki!

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny Dawid Narożny znów się żeni. Wiemy, kiedy ślub, jak z bajki!

Dawid Narożny znów się żeni. Wiemy, kiedy ślub, jak z bajki!

2021-08-10 11:21

Popularny wokalista disco polo znów stanie na ślubnym kobiercu. Dawid Narożny jeszcze do niedawna związany z zespołem Piękni i Młodzi od ponad roku pracuje na własny rachunek. Wszystko u boku nowej partnerki (poprzednia żona Magdalena Narożna wokalistka zespołu Piękni i Młodzi), której niedawno się oświadczył. Jego narzeczona pokazała zdjęcia z wieczoru panieńskiego i podała datę ślubu!

Dawid Narożny przez wiele lat był mężem Magdaleny Narożnej, również popularnej wokalistki disco polo. Para wspólnie występowała w zespole Piękni i Młodzi. Dziś byli małżonkowie nie utrzymują bliższych kontaktów, mimo, że wychowują córkę Gabrysię. Od ponad roku Dawid Narożny występuje solo. Utwory takie, jak np. „Prezent” czy „Nosiłem kwiaty Ci” są uwielbiane przez fanów piosenkarza. Gwiazdor disco polo odnalazł szczęście nie tylko na ścieżce zawodowej ale i prywatnej. Po rozwodzie związał się z piękną Joanną. Para doczekała się już syna, a wkrótce weźmie ślub. Zakochani szykują się do wesela. Z końcem lipca Dawid Narożny przyznał, że jego drugi ślub będzie jak z bajki! Partnerka Dawida pokazała właśnie zdjęcia z wieczoru panieńskiego i podała date ślubu!

ZOBACZ TEŻ: Festiwal Weselnych Przebojów 2021. Kto wystąpi 13 sierpnia w Mrągowie?

Dziękuję moje Kochane Dziewczynki za organizację wspaniałego Wieczoru Panieńskiego. Zdecydowanie za szybko minęła ta noc aleee... już za 2 dni bawimy się tym samym gronie na Weselichu (pis.oryg.) - czytamy na Instargramie ukochanej Dawida Narożnego.

Wpis Joanny pojawił się w mediach społecznościowych dziś czyli 10 sierpnia. Wszystko wskazuje na to, że wesele odbędzie się 12 sierpnia. Dzień nietypowy, jak na tradycyjne tego typu imprezy w Polsce, które zazwyczaj odbywają się w soboty. Dawid Narożny i jego partnerka Joanna powiedzą sobie „TAK" już w najbliższy czwartek!

Poranne Wyjce

QUIZ. Polskie wesele bez tego się nie liczy! Znasz te weselne zwyczaje?

Pytanie 1 z 10
Młoda para jest witana na sali weselnej: