telewizja

Dawniej był gwiazdą TTV. Przemek Kossakowski zdobył się na wyjątkowy gest

2024-06-10 22:47

Przemek Kossakowski przed laty był jedną z najbardziej znanych twarzy TTV. Nowe sezony jego programów pojawiały się w każdej ramówce stacji. Z czasem jednak gwiazdor wycofał się z mediów i dziś raczej unika oka kamery. Wiele osób zastanawia się, czym obecnie zajmuje się Przemek Kossakowski. Ten zdobył się na zaskakujący gest.

Przemek Kossakowski z TTV - co robi dziś?

Nie ma zbyt wielu osób w telewizji, które miałyby tak pozytywny wizerunek, jak Przemek Kossakowski. Ten kilka lat temu pojawił się na antenie TTV i widzowie błyskawicznie go pokochali. M.in. za to, że był zwykłym człowiekiem, który nie gwiazdorzy i nie stara się być lepszy od innych. Przemek Kossakowski z TTV prowadził różne programy. W tych zazwyczaj pokonywał własne słabości, a wszystko po to, żeby odkryć przed widzami tajemnice innych krajów, ale nie tylko. W ten sposób mogliśmy zobaczyć m.in., jak Przemek Kossakowski z TTV korzysta z usług wróżek, szeptuch i jasnowidzów. W kolejnych produkcjach sprawdzał m.in., jak wygląda brutalne przesłuchanie, a także pobyt w więzieniu. Jednym słowem - nie miał żadnych obaw i zahamowań. Przemek Kossakowski prowadził też niezwykły program z misją - Down the road. Zespół w trasie.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Przemek Kossakowski z TTV - wyjątkowy gest

Choć program Down the road został świetnie przyjęty przez widzów, Przemek Kossakowski podjął decyzję o wycofaniu się z mediów. Po drodze był jeszcze w związku z Martyną Wojciechowską. Ten jednak okazał się niewypałem, który w dodatku nieco nadszarpnął wizerunek Przemka. Mimo to nie stracił on jednak swoich wiernych fanów. Ci mogą teraz śledzić losy swojego idola na Instagramie. Przemek Kossakowski z TTV wrzuca tam fotki ze swoich podróży, których na koncie ma całkiem sporo. Ostatnio na swoim profilu podzielił się również wyjątkowym wpisem. Pokazał bowiem kawiarnię, która została stworzona przez Fundację Leny Grochowskiej i zatrudnia osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi. W tej pracuje m.in. Agnieszka, którą doskonale znają widzowie Down the road. Trzeba przyznać, że taki gest ze strony Przemka, to coś niezwykle miłego. Nieczęsto bowiem zdarza się, by telewizyjne gwiazdy pamiętały o bohaterach swoich programów.

Listen on Spreaker.