DEJW jakiego nie znamy! Artysta gościem Przemka Sasowskiego w VOX FM!

i

Autor: Facebook.com/DEJW DEJW jakiego nie znamy! Artysta gościem Przemka Sasowskiego w VOX FM!

DEJW jakiego nie znamy! Artysta gościem Przemka Sasowskiego w VOX FM!

2022-04-26 14:57

To będzie spotkanie, na które fani DEJW czekali długo! DEJW, czyli Dawid Kulesza, znany m.in. z takich hitów jak "Dołeczki", "No chętnie", "Pozamiatane" czy "Na zachętę", odwiedzi studio VOX FM. "Nie, tym razem nie będziemy rozmawiać o muzyce" - zapowiada gospodarz programu "W samą porę" Przemek Sasowski i zdradza, że poznamy Dawida od zupełnie innej strony. Sprawdź kiedy słuchać!

Koncerty, spotkania z fanami, premiery najnowszych singli i teledysków, godziny spędzone w studiach nagraniowych - tak w wielkim skrócie wygląda życie zawodowe artystów muzycznych. Nie wszystkich znamy od prywatnej strony, choć spora większość gwiazd dzieli się ułamkiem swojego życia pozascenicznego np. w mediach społecznościowych.

Dejw w VOX FM

DEJW jakiego nie znamy!

Dawid Kulesza, bliżej znany swoim fanom jako DEJW, to znany, lubiany artysta, autor m.in. takich hitów jak "Dołeczki", "No chętnie", "Pozamiatane", "Na zachętę" czy nowości "Co Ty w sobie masz", którą przedpremierowo mogliście oczywiście usłyszeć w VOX FM (więcej o tym pisaliśmy TUTAJ). DEJW już niebawem odwiedzi studio VOX FM. "Nie, tym razem nie będziemy rozmawiać  o muzyce" - zapowiada gospodarz programu "W samą porę" Przemek Sasowski i zdradza, że poznamy Dawida od zupełnie innej strony.

DEJW w VOX FM - sprawdź kiedy słuchać!

Jaki może być DEJW z zupełnie innej strony? Być może ma to związek ze zmianami, które w ostatnich miesiącach miały miejsce w życiu gwiazdora. Przypomnijmy, jakiś czas temu DEJW przy okazji swoich urodzin, dziękował fanom za życzenia i pochwalił się swoim synem. "Najlepszy prezent leży przy mnie!" - napisał na swoim profilu na Facebooku pod zdjęciem, na którym pozuje tuż obok uśmiechniętego maleństwa. Być może temat tacierzyństwa zostanie poruszony podczas rozmowy z Przemkiem Sasowskim. Jakie jeszcze zmiany zaszły w życiu Dawida? Co zdradzi DEJW słuchaczom VOX FM? Przekonamy się już w najbliższy czwartek, 28 kwietnia 2022 roku w programie 'W samą porę" tylko w VOX FM!