Disco polo Mościbrody 2022. Kto wystąpi na koncercie Disco Mazovia 15 sierpnia? [ARTYŚCI]

i

Autor: materiały prasowe Disco polo Mościbrody 2022. Kto wystąpi na koncercie Disco Mazovia 15 sierpnia? [ARTYŚCI]

Disco polo Mościbrody 2022. Ile kosztują bilety i gdzie kupić wejściówki na koncert Disco Mazovia

2022-08-15 6:35

Koncert Disco Mazovia to wielkie wydarzenie dla fanów disco polo, dlatego wiele osób zastanawia się ile kosztują bilety i gdzie kupić wejściówki. Koncert, na którym 15 sierpnia wystąpią największe gwiazdy disco polo z Zenkiem Martyniukiem na czele. Łącznie na scenie zaprezentuje się 26 zespołów. Wiemy gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.

Bilety na koncert disco polo w Moscibrodach z pewnością rozejdą się jak świeże bułeczki. Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00 w poniedziałek, 15 sierpnia. Wtedy będzie też można kupić bilety na imprezę. Festiwal ma charakter pikniku rodzinnego. Nie zabraknie zatem licznych atrakcji dla dzieci i dorosłych, a wśród nich m.in. konkursy z nagrodami, w tym możliwość występu na dużej festiwalowej scenie. Odbędzie się także konkurs, w którym wezmą udział zespoły wytypowane przez internautów. Główne gwiazdy disco polo rozpoczną się o 15:00.

Disco polo Mościbrody 2022. Ile kosztują bilety i gdzie kupić wejściówki na koncert Disco Mazovia

Bilety na koncert Disco Mazovia  kosztują 30 zł. Będzie je można kupić w dniu festiwalu – 15 sierpnia w festiwalowej kasie. Ponieważ impreza z założenia przypomina rodzinny piknik dzieci do lat 7 na imprezę wchodzą za darmo, jednak pod warunkiem, że przyjdą z osobą dorosłą, która kupiła bilet.

QUIZ: Jak dobrze znasz współczesne piosenki disco-polo? UDOWODNIJ!

Jak dobrze znasz współczesne piosenki disco-polo? UDOWODNIJ!

Pytanie 1 z 11
Jakie ma marzenie wokalista After Party w piosence Niech nam zazdrości cały świat?
Najlepszy Koncert Świata VOX FM Warszawa 2022