Disco polo z Ameryki poleca się na gorącą imprezę. Legendarny zespół Skalar US z premierą „Zabierz mnie na bal”

i

Autor: YouTube.com/ SKALAR us Disco polo z Ameryki poleca się na gorącą imprezę. Legendarny zespół Skalar US z premierą „Zabierz mnie na bal”

Disco polo z Ameryki poleca się na gorącą imprezę. Legendarny zespół Skalar US z premierą „Zabierz mnie na bal”

2022-11-23 10:51

To będzie taneczny hit disco polo? Z pewnością na to liczy Irek z zespołu Skala Us. Legendarna grupa muzyki tanecznej, która dziś działa w USA, przygotowała nowość idealną na andrzejki, sylwestra i cały karnawał. „Zabierz mnie na bal” lada dzień trafi do sieci. Wcześniej będzie można jej posłuchać tylko w VOX FM. Co wiemy o piosence?

Skalar US to polonijny zespół muzyki tanecznej z Chicago. Ale fani znają grupę jako SKALAR. Nowa formacja jest kontynuacją polskiej formacji, której prawowitym założycielem jest Ireneusz Perkowski. Grupa Skalar US powstała w 1999 roku w Chicago, zaznaczając swoją działalność na rynku polonijnym. Irek sam aranżuje wszystkie swoje utwory i produkcje. Zespól gra i prowadzi imprezy polonijne w USA, Kanadzie, Polsce i nie tylko. Grupa Skalar US, znana m.in. z takich przebojów jak „Bawmy się", „Pokochaj mnie”, „Letni wiatr", czy „Pomalowałaś świat" przygotowała nowość pod tytułem „Zabierz mnie na bal”. Taneczny kawałek o klasycznym brzmieniu będzie miał premierę 25 listopada. Zapowiedź piosenki trafiła już do sieci. Fani nie mogą doczekać się, kiedy zobaczą całość. Dla niecierpliwych mamy doskonałą wiadomość. Piosenki będzie można posłuchać jeszcze zanim trafi do sieci. „Zabierz mnie na bal” – Skalar US przedpremierowo tylko w VOX FM, w czwartek, 24 listopada około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Gorzkie słowa gwiazdy disco polo. Magda Narożna w dniu urodzin: Niektórzy ludzie życzą mi bardzo źle

Radek Liszewski - Jest Weekend w VOX FM