Gorzkie słowa gwiazdy disco polo. Magda Narożna w dniu urodzin: Niektórzy ludzie życzą mi bardzo źle

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim Gorzkie słowa gwiazdy disco polo. Magda Narożna w dniu urodzin: Niektórzy ludzie życzą mi bardzo źle

Gorzkie słowa gwiazdy disco polo. Magda Narożna w dniu urodzin: Niektórzy ludzie życzą mi bardzo źle

2022-11-22 18:57

Magda Narożna w ostatnim czasie promienieje. Gwiazda disco polo razem z zespołem Piękni i Młodzi podbija Stany Zjednoczone, a na koncertach wygląda zjawiskowo. To właśnie w za Oceanem przyszło jej spędzić urodziny. Z tej okazji wokalistka napisała o szczęściu ale nie zabrakło także kilku gorzkich słów.

Od kliku dni gwiazda disco polo razem z zespołem Piękni i Młodzi koncertuje w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Magda Narożna ostatnio zrobiła furorę w sieci pokazując zdjęcie z koncertu w Chicago. Wokalistka w długiej czarnej sukni oczarowała publiczność oraz internautów. Teraz piosenkarka wstawiła kolejną fotkę w koncertowej stylizacji ale do zdjęcia dodała jeszcze kilka słów. Tak się złożyło, że Magda Narożna 22 listopada obchodzi urodziny. Kończy 34 lata daleko od domu i ukochanej córki. Jak napisała na Instagramie, to właśnie Gabrysi brakuje jej najbardziej w dniu swojego święta. Poza tym piosenkarka pisze dużo o miłości i szczęściu, które ją spotkało.

- Najbardziej mi szkoda, że będę spędzała je bez córki. Ale na szczęście mam przy sobie mojego ukochanego i przyjaciół -pisze wokalistka, która pokusiła się także o kilka słów w kierunku niezbyt przychylnych jej osób.

ZOBACZ TEŻ: Seksowne zdjęcia gwiazdy disco polo po roku trafiły do sieci. Angelika Żmijewska w bieliźnie zachwyca ale fanom czegoś brakuje

Gorzkie słowa gwiazdy disco polo. Magda Narożna w dniu urodzin: Niektórzy ludzie życzą mi bardzo źle

Nie da się ukryć, że Magda Narożna jako gwiazda disco polo jest na świeczniku. Każdy jej ruch śledzą nie tylko fani ale także ci, którym z jakichś powodów nie odpowiada, to co robi. Z okazji swoich urodzin artystka postanowiła napisać także kilka słów, do tych, którzy nie życzą jej najlepiej.

- Niektórzy ludzie życzą mi bardzo źle, z jakiego powodu - nie wiem. Ja, takim ludziom życzę jak najlepiej, może jak będą szczęśliwi, w końcu odczepią się ode mnie. Chce cieszyć się każdą chwilą! Życie jest zbyt krótkie, by się smucić – napisała Magda Narożna na Instagramie.

Gwiazda disco polo dodała, że dziękuje za wszystkie życzenia jakie dostała i poprosiła o wysyłanie uśmiechów w jej stronę. Zatem duży uśmiech od redakcji voxfm.pl i życzenia szczęścia ponad wszystko.

Sonda
Czego dobrego życzysz Magdzie Narożnej z okazji urodzin?
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM