Angelika Żmijewska (Topky)  to jedna z najpiękniejszych wokalistek disco polo

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska Angelika Żmijewska (Topky) to jedna z najpiękniejszych wokalistek disco polo

Seksowne zdjęcia gwiazdy disco polo po roku trafiły do sieci. Angelika Żmijewska w bieliźnie zachwyca ale fanom czegoś brakuje

2022-11-21 19:50

Wokalistka zespołu Topky na niesamowitych zdjęciach. Angelika Żmijewska pochwaliła się efektami sesji, którą robiła prawie rok temu. Piosenkarka pozuje w bieliźnie i wygląda niezwykle zmysłowo. „Zjawiskowa jak zawsze, jednak bez uśmiechu "tylko" seksowna” - komentują internauci.

Angelika Żmijewska to jedna z najpiękniejszych wokalistek disco polo. Razem z Paulą Karpowicz współtworzy zespół Topky. Oprócz piosenek, które porywają tłumy dziewczyny słyną także ze zjawiskowych stylizacji. Dodatkowo Angelika Żmijewska w swoich mediach społecznościowych często publikuje zdjęcia z sesji zdjęciowych, w których bierze udział. Na jej Instagramie nie brakuje więc fotek w jesiennych stylizacjach, sukniach wieczorowych czy zdjęć w bieliźnie. Ostatnio wokalistka pochwaliła się fotkami z sesji, która odbyła się prawie rok temu. Piosenkarka w seksownym body, kąpie się w wannie pełnej mleka.

- Czekały prawie rok te zdjęcia i się doczekały. Tadam. Oto pierwsze z nich. Jak się podobam w sensualnej wersji? Bywam jednak poważna – napisała Angelika Żmijewska na Instagramie

Zdjęcia są bardzo seksowne, jednak fanom brakuje uśmiechu, którym wokalistka potrafi zarażać. Niektórzy zwracają także uwagę na czas powstawania zdjęć. To dlatego, że Angelika Żmijewska przyznała ostatnio, że rok temu pod uśmiechem ukrywała smutek i cierpienie.

ZOBACZ TEŻ: Seksowna wokalistka disco polo odsłoniła ciało. Koleżanka z zespołu: Ale cyc

- Wszystko pięknie ale masz bardzo smutne oczy , a raczej miałaś rok temu. Widać dużo bólu i cierpienia. No cóż nie bez powodu mówi się że oczy są zwierciadłem duszy. Dużo szczęścia Ci życzę i myślę że teraz jest o wiele lepiej niż w tamtym czasie, pozdrawiam.

- Zjawiskowa jak zawsze jednak bez uśmiechu "tylko" seksowna, gdy "suszysz ząbki" wtedy jesteś najbardziej zjawiskowa. Zapytacie dlaczego? Ponieważ dzięki urodzie Twej uginają się kolana zaś uśmiechem sprawiasz że warto wstawać z rana.

- Zdecydowanie o rok za dlugo czekały te zdjęcia abyś się nimi pochwaliła Angela w poważnej odsłonie też wyglądasz idealnie pięknie modelka - komentują internauci.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM