Marlena Sztando - wokalistka zespołu Szpilki jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet w branży disco polo

i

Autor: Instagram.com/marlena_sztando Marlena Sztando - wokalistka zespołu Szpilki jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet w branży disco polo

Seksowna wokalistka disco polo odsłoniła ciało. Koleżanka z zespołu: Ale cyc

2022-11-17 11:50

Marlena Sztando to jedna trzech utalentowanych i pięknych wokalistek zespołu Szpilki. Piosenkarka disco polo zatęskniła za latem i pokazała zdjęcie na którym pozuje w bikini. Kostium niewiele zakrywa i daje pole do wyobraźni. Fani rozpływają się nad tym widokiem, koleżanka z zespołu jest bardziej dosadna w komentarzu.

Wszystkie wokalistki zespołu Szpilki są uważane przez fanów za piękne i utalentowane. Kiedy na scenie śpiewają „Wenezuelski film” czy „Pokaż na co Cię stać” publiczność szaleje. Tym razem oszaleli internauci. Marlena Sztando pokazała seksowne zdjęcie na Instagramie i napisała - Tęsknicie za latem?!

Piosenkarka o długich blond włosach, które opierają się o piersiach pozuje w bikini. Kostium pięknie podkreśla jej kształty. Wokalistka mruży oczy od słońca i wygląda bardzo naturalnie. Pod fotką pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, rozpływających się nad urodą Marleny.

ZOBACZ TEŻ: Zespół disco polo jasno o polskich wokalistkach. Szpilki nie owijają w bawełnę w kwestii inspiracji

- No i właśnie po tym poście nastało lato w listopadzie.... Cuda panie cudaaaa.

- Trudno nie tęsknić za latem jak ogląda się takie widoki, pięknie Marlena.

- Piękna Marlena!! - komentują internauci.

Seksowna wokalistka disco polo. Marlena na najnowszym zdjęciu odsłoniła ciało. Koleżanka z zespołu: Ale cyc

Oprócz fanów zdjęcie postanowiła skomentować także koleżanka z zespołu Szpilki. Milena Grzywacz nie szukała górnolotnych słów i nie siliła się na kurtuazję. Prosto z mostu napisała – Ale cyc, dołączając emotikonę ognia. Poniżej zdjęcie, które sprawiło, że niektórzy poczuli lato w listopadzie.

Sonda
Jesienią i zimą tęsknisz za latem?
Daria - Jest Weekend w VOX FM