Angelika Żmijewska długo to ukrywała. Wzruszające nagranie wokalistki zespołu Topky

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska Angelika Żmijewska długo ukrywała cierpienie. Wzruszające nagranie wokalistki zespołu Topky

Angelika Żmijewska ukrywała cierpienie. Wzruszające nagranie wokalistki zespołu Topky

2022-11-16 10:54

Zawsze uśmiechnięta Angelika Żmijewska postanowiła ujawnić prawdę o swoim życiu. Wokalistka zespołu Topky przyznała, że miała trudny czas, który na szczęście już za nią. Teraz jest szczęśliwa i daje nadzieje fanom na lepszy czas.

Angelika Żmijewska to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Kiedyś współtworzyła Top Girls, dziś zdobywa szczyty list przebojów razem z Paulą Karpowicz w zespole Topky. Dziewczyny rozwijają karierę, a ich produkcje za każdym razem mają miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Mogłoby się wydawać, że w życiu prywatnym też wszystko jest doskonałe. Mnóstwo uśmiechniętych zdjęć w mediach społecznościowych utwierdzało fanów w tym przekonaniu. Jednak w przypadku Angeliki prawda okazała się inna.

Angelika Żmijewska długo to ukrywała. Wzruszające nagranie wokalistki zespołu Topky

Angelika Żmijewska podzieliła się z fanami krótkim nagraniem. Wokalistka zespołu Topky porównała w nim dwa etapy życia. Pokazała siebie, uśmiechniętą z podpisem – Ja rok temu...Uśmiechająca się ale cierpiąca i smutna w środku – i druga część nagrania – Ja teraz. Na filmiku widać kolosalną różnicę. W drugiej części od Angeliki biją prawdziwa radości i blask. Wokalistka zaopatrzyła film opisem, w którym pyta także fanów o to na jakim etapie życia aktualnie się znajdują.

- Z ciepłem w sercu oglądam drugą część. Jaki to piękny czas i ludzie, a moje oczy się uśmiechają. Jestem wdzięczna. Jak u Was? Jak się czujecie? W którym etapie jesteście? Dbajcie o siebie niezmiennie! - napisała Angelika Żmijewska na Instagramie.

Szczerość Angeliki została doceniony przez fanów. Internauci życzą szczęścia wokalistce ale sami także mają nadzieje na odmianę w życiu.

- U mnie trochę odwrotnie, Ty teraz to ja sprzed roku, a Ty sprzed roku to ja teraz ale po każdej burzy wychodzi słońce, więc jeszcze będzie dobrze.

- Też chciałbym takiej pozytywnej odmiany...Może i mi się uda.

- Najważniejsze że się podnieść i nigdy więcej nie upaść i nigdy więcej się nie poddawać - komentują internauci.

Warto także dodać, że w sytuacji, w której nie możemy poradzić sobie sami warto prosić o pomoc psychologa. Można także skorzystać z bezpłatnych porad - 116 123 kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, czynny przez 7 dni w tygodniu w godz. 14.00–22.00 lub 116 111 telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu czy 800 108 108 telefon wsparcia, czynny od poniedziałku do niedzieli (z wyjątkiem dni świątecznych) w godz. 14.00–20.00.

Sonda
Zadrza Ci sie udawać, że wszystko jest dobrze?
Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM