Angelika Żmijewska (Topky) szczerze o nowym partnerze. Wokalistka disco polo czuje się szczęśliwa

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska Angelika Żmijewska (Topky) szczerze o nowym partnerze. Wokalistka disco polo czuje się szczęśliwa

Angelika Żmijewska (Topky) szczerze o nowym partnerze. Wokalistka disco polo czuje się szczęśliwa

2022-11-11 12:59

Angelika Żmijewska jest uznawana za jedną z najpiękniejszych piosenkarek disco polo. Wokalistka zespołu Topky zachwyca nie tylko urodą ale talentem i osobowością. Fani często pytają o jej życie prywatne. Dlatego Angielka postanowiła opowiedzieć o swoim życiu uczuciowym. „Jeśli zaangażować się w kolejną relację, to już na życie, a nie znów rozchodzić się po trzech latach” – pisze wokalistka.

Jest zdolna, atrakcyjna i szczęśliwa. Angelika Żmijewska odpowiada na pytania fanów o swoje życie prywatne. Wokalistka zespołu Topky („Czy można kochać tak”, „Szpile”), aktualnie jest singielką. Rozstała się ze swoim chłopakiem pół roku temu i jak tłumaczy , na razie nie „nie chce tracić tego luksusu swobody, wewnętrznego spokoju”. Podczas sesji Q&A na Instastoreis  odpowiedziała także, że czuje się szczęśliwa – „Nie, to nie zasługa żadnego faceta. Zdrowie jest, dram nie ma, osób, które mi sprawiały przykrość też nie ma, muzycznie dobrze idzie. Jak ktoś chce pozytywnie żyć, to nie może mieć negatywnego myślenia” – napisała Angelika Żmijewska.

ZOBACZ TEŻ: Uczesze ją znany fryzjer celebrytek! Paula Karpowicz (Topky) zdradza szczegóły planowanej imprezy

Angelika Żmijewska (Topky) szczerze o nowym partnerze. Wokalistka disco polo czuje się szczęśliwa

Angelika Żmijewska odpowiedziała także na pytania – czy chciałaby być w związku, czy lepiej jej samej.

- Szczerze? Jest mi tak dobrze w aktualnym stanie, chyba za dobrze i nie chciałabym tracić tego „luksusu” wewnętrznego spokoju. Poza tym moje singielstwo trwa dopiero pół roku i coraz bardziej się z nim zaprzyjaźniam niż obawiam. Przynosi mi dużo dobroci ten czas. Ale w życiu przechodzimy różne etapy, stany, ja czuje się spełniona teraz w tym, natomiast… - napisała Angielka Żmijewska i dodała, że nie zamyka się na związki – Jeśli pojawi się ktoś wyjątkowy, kto oczaruje moje serce, to nie będę się hamować, komplikować, bo nie chce ranić kogoś ani siebie. Jeśli zaangażować się w kolejną relację, to już na życie, a nie znów rozchodzić się po trzech latach.

Sonda
Lepiej być singelką/singlem czy w związku?
Angelika Zmijewska o związkach

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska Angelika Żmijewska o związkach
Angelika Żmijewska o związkach

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska
Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #3