Angelika Żmijewska

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska Angelika Żmijewska (Topky) jest uznawana za jedną z najpiekniejszych wokalistek diso polo

Angelika Żmijewska (Topky) pokazała zdjęcie w bikini. Fani: szyk, elegancja, Top Model stoi przed Tobą otworem

2022-09-15 20:20

Angelika Żmijewska z zespołu Topky to dla wielu fanów ideał. Utalentowana i piękna wokalistka ma rzesze fanów z którymi komunikuje się za pomocą mediów społecznościowych. Nowe zdjęcie wokalistki disco polo w bikini wywołało lawinę komentarzy. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu. Namawiają Angelikę do udziału w popularnym programie Top Model.

Angelika Żmijewska zachwyciła internautów zdjęciem w bikini. Wokalistka zespołu Topky wybrała się na wakacje do Chorwacji. Uradowana wyjazdem z przyjaciółmi podzieliła się z fanami fotkami. Na jednej z nich Angela pozuje na tle błękitu Adriatyku i intensywnie różowego dmuchańca, który unosi ją ja wodzie. Wokalistka ubrana w bikini odsłoniła piękne ciało, co nie umknęło uwadze fanów.

ZOBACZ TEŻ: Topky pod ostrzałem pytań od fanów. Angelika Żmijewska tłumaczy się z piosenek Top Girls

- Angela - szyk, klasa, elegancja. Mega wypad z przyjaciółmi, bawicie się dobrze.

- Andzia startuj na modelkę.

- Na moje oko to Top Model stoi przed tobą otworem. Angela - szyk, piękno i elegancja w jednym - komentują internauci.

Angelika Żmijewska (Topky) pokazała zdjęcie w bikini. Fani: szyk, elegancja, Top Model stoi przed Tobą otworem

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska

Zdjęcie z Chorwacji to niejedyna fotka, na której widać piękne ciało Angeliki Żmijewskiej. Wokalistka ma na swoim koncie także zmysłową sesję w bieliźnie, którą prezentujemy w galerii poniżej.

Pierwsza_Zmiana_Show_odc_1_Lobuzy_Topky