Discoboys - „Wakacje” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

i

Autor: Instagram.com/kamil_kossakowski Discoboys - „Wakacje” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

Discoboys - „Wakacje” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

2022-07-12 10:09

Discoboys i Kamil Kossakowski celują w hit wakacji. Twórcy hitu „Zarąbista blondi” przygotowali taneczny kawałek pod tytułem „Wakacje”. Zapowiedź już trafiła do sieci, fani nie mogą doczekać się całości. Mamy dobrą wiadomość! Najnowszej piosenki Discoboys pod tytułem „Wakacje” będzie można posłuchać jeszcze prze premierą. Tylko w VOX FM. Kiedy

„Wakacje” to tytuł najnowszej piosenki zespołu Discoboys. Kamil Kossakowski pochwalił się fragmentem utworu na TikToku czym wywołał spore zamieszanie. Internauci są zachwyceni kawałkiem innym niż wszystkie do tej pory i nie mogą doczekać się premiery. „Wakacje” Discoboys mają szansę na tytuł hitu wakacji 2022. Dowodem jest reakcja fanów na krótkie nagranie Kamila Kossakowskiego na TikToku. Wokalista zaprezentował fragment kawałka, którego premiera jest zaplanowana na 13 lipca.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Roxen – „Ufo” wraca na podium. Kto zwyciężył 414 notowanie?

Nowość Kamila Kossakowskiego zdecydowanie odbiega od klasycznego disco polo, ale fanom ten styl się podoba. Premiera najnowszej piosenki zespołu Discoboys 13 lipca. Wcześniej będzie można jej posłuchać w radiu. Discoboys - „Wakacje” przedpremierowo tylko w VOX FM, we wtorek, 12 lipca około 20:25.

Pokaż na co Cię stać i zgarnij 20 000 złotych od VOX FM