Discoboys zachwycili premierą piosenki „Mały Miś”. Kamil Kossakowski nowym królem disco polo?

i

Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Discoboys zachwycili premierą piosenki „Mały Miś”. Kamil Kossakowski nowym królem disco polo?

Discoboys zachwycili premierą piosenki „Mały Miś”. Kamil Kossakowski nowym królem disco polo?

2022-03-31 19:32

„Mały Miś” to najnowsza piosenka zespołu Discoboys, którego liderem jest Kamil Kossakowski. Młody wokalista zachwyca fanów muzyki tanecznej. Wielu uważa, że z każdym kawałkiem Discoboys pną są lepsi. Po premierze najnowszego utworu niektórzy internauci okrzyknęli Kamila Kossakowskiego nowym królem disco polo. Zenek może czuć się zagrożony?

„Mały Miś” to taneczny kawałek z tekstem, który łatwo wpada w ucho. Najnowszej piosenki zespołu Discoboys można było posłuchać w VOX FM jeszcze przed premierą. Teraz kawałek do którego muzykę napisali: Aleksander Chudyk, Wojciech Sarwa, Kamil Kossakowski, a tekst Piotr Głowacki, trafił do sieci. Niemal natychmiast po premierze teledysku internauci pisali o piosence w samych superlatywach. Fani są zachwyceni poziomem młodego zespołu i jego wokalisty. Dla niektórych Kamil Kossakowski to nowy król disco polo.

ZOBACZ TEŻ: Medusa nagrywa disco polo. Pokonał Dawida Narożnego na ringu. Na scenie też okaże się lepszy?

- Bomba. Jeden najlepszych utworów. Idziesz jak burza. Król disco polo jak nic!!!

- Jak dla mnie jedna z najlepszych piosenek super :) tak trzymaj !!

- Będzie hit. Kamil jest najlepszy - komentują internauci.

Po takich komentarzach Kamil Kossakowski i reszta Discoboys z pewnością będzie miała jeszcze większą motywację do pracy. Czy Zenek Martyniuk może czuć się zagrożony utratą tytułu króla disco polo? Sprawdź! Poniżej teledysk do najnowszej piosenki zespołu Discoboys pod tytułem „Mały Miś”.

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...