Medusa nagrywa disco polo. Pokonał Dawida Narożnego na ringu. Na scenie też okaże się lepszy?

i

Autor: Instagram.com/kamil_kossakowski Medusa nagrywa disco polo. Pokonał Dawida Narożnego na ringu. Na scenie też okaże się lepszy?

Medusa nagrywa disco polo. Pokonał Dawida Narożnego na ringu. Na scenie też okaże się lepszy?

2022-03-29 13:10

Medusa czyli Adrian Salamon to znany youtuber, który ma także udane walki w formule MMA. W Prime Show MMA pokonał Dawida Narożnego w niecałą minutę. Teraz zabiera się za disco polo. Medusa nagrywa piosenkę z Kamilem Kossakowskim z Discoboys.

„DISCOBOYS & Medusa będzie duet i to nie w klatce  w tym roku roznosimy branże disco” napisali na swoich instagramowych kontach Kamil Kossakowski i Medusa. Panowie poznali się podczas pierwszej gali High League (freakowa federacja Malika Montany, która organizuje celebrytom walki w klatce) . Nie walczyli ze sobą, ale najwyraźniej się zaprzyjaźnili na tyle, by stworzyć duet na scenie disco polo. „Będę gwiazdą disco polo, tego jeszcze nie grali” - napisał w komentarzu Medusa. Co na to fani?

ZOBACZ TEŻ: Prime Show MMA. Walka Dawid Narożny vs Medusa. Zobacz WIDEO. Wokalista disco polo wytrzymał 25 sekund

- Będzie hit coś czuję

- Uuuła ... to dopiero duet ❤️ rozniesie głośniki coś czuje.

- YouTube i neta zaufajcie mi o tej nucie będzie głośno fest - komentują internauci.

Czy ta współpraca okaże się hitem przekonamy się, gdy kawałek ujrzy światło dzienne. Na razie jednak ani Medusa ani Kamil Kossakowski nie zdradzają szczegółów. Jeśli chodzi o duety lidera Discoboys, to warto przypomnieć ten z Extazy. Szczegóły TUTAJ.

PIERWSZA ZMIANA SHOW_LOBUZY_PINIADZ

QUIZ. Sprawdź co wiesz, na temat boysbandów z lat 90'. Niektóre pytania mogą cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 12
Pierwszym singlem zespołu Backstreet Boys była piosenka: