Dla Ciebie, Mamo. Kto wystąpi? Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać w telewizji koncert z okazji Dnia Matki?

2022-05-29 18:42 AM.
Zenek Martyniuk
Autor: YouTube.com/AKCENT - Oficjalny Zenek Martyniuk - kadr z teledysku Akcent - "Ja Gnam Przed Siebie"

Dla Ciebie, Mamo to koncert z okazji Dnia Matki, na którym wystąpią gwiazdy disco polo i nie tylko. Wielkie widowisko, będzie można zobaczyć w telewizji w niedzielę, 29 maja. O której godzinie i gdzie można oglądać koncert? Kto wystąpi na scenie? Informacje poniżej.

Dla Ciebie, Mamo to już tradycyjny koncert z okazji Dnia Matki, który można oglądać w Telewizji Polskiej. Na scenie wystąpią największe gwiazdy disco polo i nie tylko. Nie zabraknie m.in. Zenona Martyniuka. Za reżyserię koncertu odpowiadają Tomasz Klimek i Mikołaj Dobrowolski. Kto jeszcze wystąpi na koncercie Dla Ciebie, Mamo? O której rozpoczyna się koncert i na którym kanale można oglądać widowisko z okazji Dnia Matki?

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk zarabia najwięcej. Ile za koncert dostają gwiazdy disco polo?

Dla Ciebie, Mamo. Kto wystąpi?

Na koncercie Dla Ciebie, Mamo wystąpią takie gwiazdy disco polo, jak: Zenon Martyniuk, zespół Classic czy Sławomir. Ponadto na scenie pojawią się: Ich troje, Aleksandra Szwed, Maja Hyży, Karolina Stanisławczyk, Krystyna Giżowska czy Sound ‘n’ Grace, Haddaway, Julia Belej, Karolina Stanisławczyk oraz zwycięzca The Voice Senior Krzysztof Prusik. Koncert poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel.

Dla Ciebie, Mamo. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać w telewizji koncert z okazji Dnia Matki?

Koncert Dla Ciebie, Mamo jest realizowany przez Telewizję Polską dlatego też jego transmisję będzie można obejrzeć na kanale należącym do TVP. Początek transmisji o godzinie 20:00. Koncert do obejrzenia na antenie TVP2.

Zenek Martyniuk – piosenki. Jak dobrze znasz kawałki króla disco polo?

Pytanie 1 z 8
Największym hitem Zenka Martyniuka jest utwór „Przez Twe oczy zielone”. Zgodnie z tekstem wokalista chce ukryć ukochaną w:
Pierwsza Zmiana VOX FM szuka prezentu dla Marcina Millera w Rzeszowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany