Doda nie wystąpi w Opolu? Szokujące nagranie wstrząsnęło internautami

i

Autor: Screenshot Instagram/ dodaqueen Doda nie wystąpi w Opolu? Szokujące nagranie wstrząsnęło internautami

Celebryci

Doda płacze, a internauci grzmią: „zrezygnuj z tego g*wna”. Nie wystąpi w Opolu?

2023-06-05 19:14

Doda we łzach – takiego widoku raczej nikt się nie spodziewał. Wielki powrót królowej na deski opolskiego amfiteatru stanął pod znakiem zapytania po tym, jak reżyser poniżył i zwyzywał ją na planie. „Mówi do mnie: „Wypier*alaj, odpie*dol się, rób sobie swój festiwal sama” – to nagranie szokuje.

Doda od kilku dobrych dni relacjonowała w social mediach swoje przygotowania do występu w Opolu. Wielka gwiazda polskiej muzyki i autorka ponadczasowych hitów pokroju „Dżagi” i „Katharsis”, dopiero co zamknęła niezwykle trudny rozdział w życiu osobistym i „wróciła do łask” TVN-u i TVP. Miał być wielki come back i poruszający recital podczas festiwalu, a są łzy, rozgoryczenie i niesmak.

CZYTAJ TAKŻE: Caroline Derpieński nagrała filmik, jak pokazuje swój makijaż, i wyciera nos banknotem 200 zł

Doda we łzach relacjonuje przygotowania do Opola

Doda powstała ostatnio niczym feniks z popiołów. Jej najnowszy album Aquaria okazał się strzałem w dziesiątkę, kolejne single pokrywały się platyną, a już w piątek 9 czerwca czekał ją mini-recital w trakcie koncertu Debiuty w Opolu. Przygotowania ruszyły i wszystko szło dobrze do czasu, aż została zwyzywana i poniżona na oczach członków ekipy. Reżyser Opola dopuścił się absolutnie skandalicznego czynu, a całe zajście Doda opisała na Instastories, publikując poruszające nagranie. Nie kryła łez.

Słuchajcie, jestem tak roztrzęsiona, że to jest po prostu koniec, nie? Skończyliśmy nagrywać wizualizacje do Opola. Jest tak okropna atmosfera. Reżyser przyszedł. Ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w dupę, od początku negatywnie nastawiony. Mówi do mnie: Wypier*alaj, odpie*dol się, rób sobie swój festiwal sama. Ja nie wiem, czy ja zrobię to Opole. Jestem po ciężkiej sytuacji w moim życiu. Naprawdę przeszłam różne sytuacje, w których musiałam się mierzyć z takim traktowaniem w pracy przez najbliższą mi osobę i takim pastwieniem się psychicznym, ale ja po prostu nie przeżyję tego teraz. (...) Zbuntował całą ekipę. Wszyscy dostali wiadomość. Zostali tylko operatorzy, którzy pomagali mi skończyć wizualizacje. Nagrałam wszystko przez godzinę. Reszta po prostu zeszła z planu i zostawiła mnie po jego wiadomości do nich. Bardzo chcę zrobić ten festiwal. Przygotowaliśmy się wszyscy na maksa, bardzo nam zależy, ale nie da się w takiej atmosferze. Nie mam siły – wyznała Doda.

Doda nie wystąpi w Opolu? Internauci są wściekli

Na odzew fanów gwiazdy nie trzeba było długo czekać. Internauci namawiają Dodę, by olała całe to przedstawienie i zwyczajnie odmówiła występu.

- Kochana zrezygnuj z tego g*wna nikt nie ma prawa tak traktować drugiego człowieka!

- Doda jezeli cie tam Nie chca to niech spadaja szkoda twoich lez !

- Doda olej to *ebane TVP, nie wysilaj się jak nikt z ekipy tego nie docenia 🤦‍♂️🤦‍♂️ wytepuj na Polsacie czy nawet TVN , a TVPis nie wie o traci i tyle w temacie , krzyż im na drogę

- Fajnie, że o tym mówisz głośno! Manipulacja po marszu, złe traktowanie gości... dla wielu Polaków tą telewizja zwyczajnie nie istnieje

- WSZYSCY POWINNI ZREZYGNOWAĆ I ZIGNOROWAĆ TĘ PISOWSKĄ ZABAWĘ.

- Olej tą reżimową, pisowską stację i ich Opole

… czytamy w komentarzach [pisownia oryginalna].

Na obecną chwilę Doda nie potwierdziła, czy rzeczywiście zrezygnuje z występu. Stacja TVP również nie wydała żadnego oświadczenia w sprawie nagrania i szokujących kulisów wydarzenia.

Rozpoznasz discopolowe klipy po zaledwie jednym kadrze? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 7
Z jakiego klipu pochodzi ten kadr?
disco polo quiz
VOX: sonda damsko męska