Caroline Derpieński

i

Autor: Screenshot media społecznościowe Caroline Derpieński

Gwiazdy

Caroline Derpieński nagrała filmik, jak pokazuje swój makijaż, i wyciera nos banknotem 200 zł

2023-06-05 15:55

Caroline Derpieński kolejny raz zaskakuje internautów. Tym razem przesadziła - piszą obserwatorzy. Modelka wytarła nos banknotem 200 zł na Tiktoku, gdzie pokazywała swój makijaż. Czy Caroline przekroczyła granicę? Czy to tylko wyreżyserowane filmiki?

Caroline Derpieński to modelka z Białegostoku, która zaczęła karierę w Stanach Zjednoczonych. W ostatnim czasie, gdy wróciła do Polski wywołała wiele kontrowersji. Caroline chce być sławna, a skandale i zadziwiające wypowiedzi to jej specjalność. 22-latka jest zaręczona z 60-letnim milionerem i uważa, że do sławy nie trzeba talentu, wystarczą pieniądze. Kontrowersyjne poglądy młodej gwiazdy i ciągłe mówienie o pieniądzach budzi oburzenie wielu obserwatorów, którzy licznie wyrażają swoje opinie w komentarzach. Czy tym razem Caroline przesadziła?

Zobacz także: To zdjęcie Skolima rozpaliło wyobraźnie fanek. "Ten skolim to seksowny chłopak jest"

Nie mam talentu. Jestem ładna i mam pieniądze. Zobacz ile mamy utalentowanych ludzi, nawet w Polsce i nikt o nich nie słyszy. Mają talent, a nie są znani. Po prostu uroda i kasa.

VOX: torebkowe skarby

Caroline Derpieński nie ma szacunku do pieniędzy?

Caroline chętnie dzieli się z internautami swoim luksusowym życiem w mediach społecznościowych. Często pokazuje swoje luksusowe stylizacje i drogie auta. Tym razem postanowiła pokazać obserwatorom na Tik toku jak wykonuje swój makijaż. Użyła oczywiście kosmetyków z najwyższej półki i powiedziała parę kontrowersyjnych zdań, ale widzów zadziwiło co innego. Caroline Derpieński na początku nagrania wytarła nos w dwustuzłotowy banknot. W komentarzach pojawiło się wiele hejtu, ale też dużo pochwał za dystans do siebie.

Zobacz także: Julia z „Love Island 7” ma nowego partnera? Pokazała zdjęcie i posypały się komentarze

Przepraszam, że jestem bez makijażu, ale przynajmniej mamy Gucci. Podkład La Prarie - jedynie 300 dollars. Taka buteleczka starcza mi na 3 dni. Żeby facet nie uciekł mi z łóżka i żebym dalej miała dostęp do jego karty, muszę się malować.

Caroline tłumaczy się na Instagramie

Caroline Derpieński na swoim Instagramie dodała wyjaśnienia, gdzie pisze, że Tik tok to aplikacja do śmiesznych wyreżyserowanych filmików i ma nadzieje, że je odbiorcy rozumieją satyrę. Instagram traktuje jako aplikacje do pracy i poważnych treści. Wielu obserwatorów Caroline Derpieński doceniło jej prześmiewcze filmiki i zostawiło zabawne komentarze. Zobacz wideo poniżej!