Fani czekali na to od dawna. Doda w końcu wygrała i jest na szczycie

i

Autor: YouTube.com/ Doda Kadr z teledysku Dody - "Melodia ta" D

Doda z kolejnym sukcesem. Zdobyła najwięcej głosów i znów zajęła pierwsze miejsce Best Listy VOX FM. Jak poradziła sobie konkurencja?

2022-11-18 20:03

Doda kolejny tydzień z rzędu jest na pierwszym miejscu Best Listy VOX FM. „Melodia ta” wygrała 433 notowanie. To właśnie na tę piosenkę słuchacze oddali najwięcej głosów. Jak poradzili sobie pozostali? Czy Skolim i jego „Wyglądasz idealnie” nadal utrzymują się na podium? Kto awansował, a kto zaliczył spadek? Sprawdź wyniki najnowszego notowania.

Doda ze swoją piosenką „Melodia ta” zwyciężyła 433 notowanie Best Listy VOX FM. Tym samym drugi tydzień z rzędu znajduje się na pierwszym miejscu zestawienia. Niestety inni nie mieli tyle szczęścia. Twocolors – „Heavy Metal Love” spadają z drugiego pozycji na szóstą. Za to na drugie miejsce z czwartego wskakuje Blanka – „Solo”. Natomiast na trzecie z piątego awansował „The Bad Touch” w wykonaniu Pelican & Tribbs. Skolim i jego hit „Wyglądasz idealnie” spada z trzeciego miejsca na siódme. W tym tygodniu solidną zwyżkę zaliczył zespół Extazy. Kawałek „Maki i róże” awansował z czternastego miejsca na piąte. Z Best Listy VOX FM wypada Masters – „Chcę”. W propozycjach pojawiły się m.in.: „Dzień dobry, kocham Cię” – Nowator czy „Skleję nas” –Flores. Pełne 433 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Zrobił karierę w disco polo teraz bierze się za hip hop? Marcin Miller (Boys) zdradził plany na przyszłość

Sonda
Głosowałaś/eś w 433 notowaniu Best Listy VOX FM?