Zrobił karierę w disco polo teraz bierze się za hip hop? Marcin Miller (Boys) zdradził plany na przyszłość

2022-11-17 10:42 AM.
Marcin Miller (Boys) na scenie Pierwsza Zmiana Show
Autor: VOX FM Marcin Miller (Boys) na scenie Pierwsza Zmiana Show.

Czy to już koniec kariery w disco polo? W przypadku legendy tej sceny, trudno w to uwierzyć. Jadnak Marcin Miller najwyraźniej zamierza nagrać kawałek w nowym dla siebie stylu muzycznym. Czy hip hop w wykonaniu lidera zespołu Boys będzie miał tylu fanów co „Jesteś szalona”?

Zespół Boys to legenda sceny disco polo. Marcin Miller jest jednym z czołowych przedstawicieli gatunku i od ponad 30 lat przyciąga na koncerty tłumy fanów. Piosenki takie jak „Jesteś szalona” czy „Wolność” w jego wykonaniu znają nawet ci, którzy nie gustują w tego typu muzyce. Wszystko wskazuje na to, że Marcin Miller zamierza jednak poszerzyć grono fanów. W mediach społecznościowych wokalisty zespołu Boys pojawiło ie zdjęcie z wymownym podpisem.

- No to robimy „hiphopa”a co (pis. oryg.) – napisał na Instagramie Marcin Miller

Zrobił karierę w disco polo teraz bierze się za hip hop? Marcin Miller (Boys) zdradził plany na przyszłość

Niestety Marcin Miller rzucił jedynie hasło, które nie ma rozwinięcia. Choć fani wokalisty zespołu Boys są przekonani, że z hip hopem poradzi sobie tak samo dobrze jak z disco polo. W komentarzach nie brakuje głosów, że zapowiada się hit. Niektórzy już czekają na premierę. Jaki będzie nowy kawałek Boysów, czy może zespół postawi na współpracę z hiphopowym artystą, czy nagra piosenkę w tym stylu, to się okaże. Jedno jest pewne przeczytasz o tym na voxfm.pl

ZOBACZ TEŻ: Angelika Żmijewska ukrywała cierpienie. Wzruszające nagranie wokalistki zespołu Topky

Sonda
Myslisz, że Mracin Miller powinen nagrać hiphopowy kawałek?
Extazy śpiewa "Wolność" zespołu Boys - tylko w VOX FM
Nasi Partnerzy polecają